Arjantin Devlet Başkanı Bitcoin ile ilgili konuştu! – Hardware Plus

Arjantin Devlet Başkanı Bitcoin ile ilgili konuştu! – Hardware Plus

Sıkılı yumruk Salvador’un Bitcoin’i hakiki finansal birimi olarak olarak görüntüle etmeye başlaması, çeşitli özel ülkenin de Bitcoin’i hakiki hale getirme konusunu düşünmesini sağladı. Kim düşünce ve duygular önemli ölçüde yönetmek edemeyecekleri bir finansal krizle savaş edenler vasıtasıyla daha son derece gündeme geldi. Arjantin, finansal durumu enflasyonla boğuşan bir ülkenin etkileyici bir örneğidir. Arjantin Devlet Başkanı Bitcoin ‘in ülkenin enflasyonla enfekte gel sefaletinden kurtulmasına muhtemelen kullanışlı olabileceğine inanıyor.

Arjantin Devlet Başkanı Bitcoin yaklaşık kesinlikle düşünüyor. Mahalle tarihli bir iş görüşmesi boyunca Devlet Başkanı, Bitcoin’e “Hayır” beklemek için hiçbir sebep olmadığını söyledi. Devlet Başkanı şu ifadeleri kullandı:

“Aşırıya havalanmak istemiyorum ama ‘hayır’ beklemek için hiçbir sebep yok, kripto finansal birimlerinin avantajı enflasyonist etkinin sıfırlanmasıdır. Kim küresel bir anlaşmazlık. Benim durumumda bunun bir uyarı meselesi olduğunu kabul et etmeliyim. 20 uzun yıllar daha önce hiç kimse Youtube’un bugünkü iyilik olacağını görselleştirmek rağmen edemezdi. Muhtemelen de gerçekten iyi (PL) bir yoldur.”

Devlet Başkanı, kendisine “ülkede Bitcoin’in benimsenmesini isteyip istemediğine” yönelik itibaren sorulara da şu yanıtı verdi:

“Her küçük şey başarılabilir. Avantajın, enflasyonist etkinin önemli ölçüde ortadan kaldırılması olduğunu söylüyorlar”

Devlet Başkanı yaygın kripto pazarından bahsederken, öncelikle Bitcoin’den bahsetti. Toplantı, Bitcoin’in ülkelerini finans sefaletten tamir etmek isteyen hükümetlerin dikkatini getir için sadece nasıl geliştiğine dair bir düşünce ve duygular verdi.

Sıkılı yumruk Salvador’un Bitcoin’i hakiki bir ihale yapma kararı, finans kurumu hesabı olmayan nüfusunun %70’inden fazlasının belirlemek telefonlarından finans merkez elde etmek etmesine kullanışlı olmaktı. Bilindiği üzere Sıkılı yumruk Salvador’un Bitcoin hakiki ihalesi önümüzdeki aydan gelen yürürlüğe girecek. Bunu söyledikten sonra şehir dışı IMF, Toplum Bankası yanı sıra çeşitli diğer pek son derece dünyanın kapsamlı finans düzenleyicileri vasıtasıyla devasa bir muhalefetle karşılaştı. İlerleyen süreçlerde neler olacağını hep beraber göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Arjantin Devlet Başkanı Bitcoin ile ilgili konuştu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply