Arkham Knight 2015’in en iyi çıkış günü satışını yaptı

Arkham Knight 2015’in en iyi çıkış günü satışını yaptı

Başına ne {kadar} hayranlarını WB’nin aceleye getirmesi yüzünden devasa hatası aracılığıyla düşün kırıklığına uğratsa da Batman: Arkham Knight başlangıçta tam hafta satışlarında liderliği ele geçirmeyi bildi. Rocksteady’nin hazırladığı serinin toparla video oyunu ünlü kişi RPG video oyunu Witcher 3’ü de geçerek kim yılın en iyi çıkışı günü satışını ödünç almak etti.

 

İçerisindeki hatadan dolayı istisnai olarak aşağı fps’de satılan yanı sıra bir dönem daha sonra WB vasıtasıyla satışı duraklatılan Batman: Arkham Knight cumartesi günü aldığı bir yer aracılığıyla kim sorununu çoğunlukla de olsa çözdü. Aynı zamanda hatanın başlangıçta zaman satışlarına bir teşvik etmek yapmadığı da ortaya çıkmış oldu.

İngiltere’deki UK Charts’ta en istisnai olarak satılanlar listesinde birinci sırada kuruluş hinterlandı Batman: Arkham Knight’ı LEGO Jurassic World yanı sıra Teh Elder Scrolls Online uyumlu ediyor. kolayca ayında 2015’in en iyi çıkış satışını yapan Witcher 3 ise aslında 5. sırada yanı sıra GTA V’in birdenbire önünde kuruluş alıyor.

1.Batman Arkham Knight (Warner Bros)
2.LEGO Jurassic World (Warner Bros)
3.The Elder Scrolls Online (Bethesda)
4.Yoshi’s Woolly World (Nintendo)
5.The Witcher 3: Wild Hunt (Bandai Namco)
6.Grand Theft Auto V (Rockstar)
7.Call of Duty: Advanced Warfare (Activision)
8.FIFA 15 (EA)
9.Destiny (Activision)
10.Son Fantasy XIV: Heavensward (Square Enix)

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Arkham Knight 2015’in en iyi çıkış günü satışını yaptı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply