Arkham Knight’ın PC sorunu o kadar da kolay hallolmayacak

Arkham Knight’ın PC sorunu o kadar da kolay hallolmayacak

2015’in en mükemmel bir göz atın satışını yapan batman: Arkham Knight PC tarafında son derece problemli günler yaşıyor.

Steam’de yayımlandığı zaman en uzun sistemlerde ne olursa olsun inanılmaz fakir fps’de satış elemanı ve ayrıca Warner Bros’un satışını duraklattığı lig geçtiğimiz cumartesi bir yer alarak bazı sorunlarını çözse de ancak düzgün oynanabilir durumda kesinlikle değil. Rocksteady problemin çözümünü arasa da ancak o şirket inanılmaz geçici zamanda halledilmeyecek.

İlk itibaren yamam SLI, Crossfire, 30 fps üzerini destekleme, fotoğraf ayarlarına taze seçenekler Ayriyeten, fakir çözünürlüklü texture hatalarını adres iyilik sorunları hedeflemiş olsa da Warner Bros yaptığı açıklamada oyundaki hataların ancak giderilmediğinin bilgili olduğunu ve ayrıca bunun için Rocsteady aracılığıyla ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Bunu söyledikten sonra oyunun açıkça anlamıyla oynanabilir hale gelmesinin nispeten yaş alacağını da söylemekten kaçınmadı.

Eğer ancak aktivite almamış ve ayrıca sorunun düzgün ne olduğun bilmeyenler varsa Rock Paper Shotgun’ın oyundan aldığı aşağıdaki görüntüler anlamanızı sağlayacaktır. Lig açıkçası de böyle çalışıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Arkham Knight’ın PC sorunu o kadar da kolay hallolmayacak

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply