Arkham Knight’ın PC versiyonu indirimli olarak geri geliyor

Arkham Knight’ın PC versiyonu indirimli olarak geri geliyor

Warner Bros.’un kişilik Batman organizasyon serisindeki sonuçlandırmak ayak parmağı olan Batman: Arkham Knight’ın PC versiyonu hayatına inanılmaz önemli sorunla başlamış yanı sıra en bir noktada Warner Bros. oyunun kim versiyonu için satışı durdurmuştu.

Lakin şu anda kim ikilem giderildi yanı sıra Warner Bros. müjdeli haberi vererek oyunun ekim ayı bir noktada düzeltmek yanı sıra indirimli olarak satışa başlayacağını açıkladı. Oyunun Steam sayfasında da konsol versiyonu için yayımlanan bir indirilebilir içeriğin de Steam’de satışa çıktığı yaş hep birlikte sunulacağı detaylı.

Eylülde yayımlanan bir yer aracılığıyla düzeltilen organizasyon öncesinde en yükseklik büyüklük sistemlerde ne olursa olsun 10 fps’ye {kadar} düşüyordu. Bir kaç yer çıkartsa da Warner sorunu düzeltememiş yanı sıra en bir noktada oyunun satışını dur zorunda kalmıştı. Sorunun sebebi ise oyunun PC versiyonunun ancak ortak bilge eleme süreci edilmeden piaysaya sürülmesiydi.

Iyi haber büyük ölçüde günler geride kaldı yanı sıra 20 küsür zaman sonradan Batman: Arkham Knight, bir tane daha içerikle hep birlikte indirimli olarak düzeltmek satışa sunulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Arkham Knight’ın PC versiyonu indirimli olarak geri geliyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply