Arkham Knight’taki sorunun suçlusu Warner Bros.

Arkham Knight’taki sorunun suçlusu Warner Bros.

Batman: Arkham Knight 2015’in en şaşırtıcı bir şekilde amaçlanan oyunlarından birisi olmasına ne olursa olsun PC versiyonundaki yanlışlık Kendi itibarını yerle bir etti. O {kadar} ki dağıtımcı kurumsal Warner Bros oyunun kim versiyonunu çeşitli zaman daha sonra raflardan çıkarma kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde bir yer yayımlanmış olsa da takılma sorunları etkili bir şekilde düzelmeyen lig için yapılan açıklamada oyunun PC versiyonunun etkili bir şekilde doğru çalışması için epeyce daha yaş gerektiği belirtilmişti.

Peki işlerin kim noktaya gelmesinin sebebi nedir?

Bildiğiniz tercih bir oyunda üreticisi kurumsal geliştirici, dağıtımcı kurumsal açlıktan gözlü gayrimenkul yatırımcısı rolünü üstlenir ve ayrıca kim tarz durumların başlıca sebebi %99.99 olarak dağıtımcı firmadır. Bunu EA’da defalarca gördüğümüzü de hatırlatalım. Kaldı ki aşağıda hatanın Rocksteady aracılığıyla Daha önce hiç alakası yok gerçeği nedeniyle oyunun PC versiyonunun Iron Galaxy Studios adlı bir firmaya outsorce edildiği de sonra ortaya sonuç. Dolayısı aracılığıyla tuhaf yanlış yapan yine Warner Bros kaldı.

Başına ne {kadar} video oyunu üreticisi hazırlasa da bir kez çıkacağına dağıtımcı kurumsal yargı veriyor. Kim da Warner’ı en kapsamlı yanlış yapan haline getiriyor. Kotaku’ya komplikasyon kabaca konuşan Bir çift kaynağa bağlı olarak bundan 12 ay daha önce de Batman’in son zamanlarda video oyunu tamamen aynı durumdaymış. Kim kaynaklardan bir tanesi yaratıcı ekipten diğeri ise yüksek kalite sorumlusu tester ekibinden.

Kısacası bütün bütün etkinlik Warner Bros’un ekstra bekleyememesi ve ayrıca video oyunu bir ne zaman daha önce piyasaya enerji istemesinden kaynaklanıyor. Kim tarz firmalarda yargı mercileri öncelikle ellerindeki ürünün yaratma süreci kabaca pek fazla bilgiye yaratıcı değillerdir. Böylece bir lig sadece nasıl geliştirildiğine Daha önce hiç bir fikrileri olmaz. Hepsi özellikle rakamlarla ilgilenirler ve ayrıca rakamlar oyunun finansman kazanması için çıkacağı tanınmış ne gösterirlerse ona uyarlar.

Sorunlardan bir tanesi kötü eleme süreci kaynağı olması. Oyunun PC versiyonu için ayrılan eleme süreci kaynağı özellikle %10 muş. Bunun yakın WB oyunun hayal kırıklığı testini hep 720p’de denemiş dolayısı aracılığıyla bizler 1080p’de başlatmaya çalışınca da lig patladı.

Batman: Arkham Knight

Lig şu anda Rocksteady’nin konsol versiyonunda ikilem yaşamasından dolayı geciktiği için WB bir de PC vesiyonunu niyet etmek istememiş. Oyunun PC versiyonu berbat bir durumda olsa da WB bunu önemsemeyip video oyunu ancak piyasaya sürmüş.

Özet ise yine bir “yazar firmanın aptallığı yüzünden güzelim serinin rezil olması” durumu evet.

Zaten Warner Bros kim aptallığını, kendisini rezil ederek ve ayrıca PC vasıtasıyla finansman kaybederek ödüyor. Başına ne {kadar} lig konsol tarafında 2015’in en harika incelemek satışını yapmış olsa da PC versiyonunun desteklemek çekilmesi ve ayrıca bir kez geleceğinin belli olmaması, sanmıyoruz ama, umarız Warner Bros’un kim akıl almaz tutumundan bir kurs çıkartmasını sağlar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Arkham Knight’taki sorunun suçlusu Warner Bros.

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply