Artık Point of View ekran kartları da Türkiye’de satılacak – Hardware Plus

Artık Point of View ekran kartları da Türkiye’de satılacak – Hardware Plus

Uzmanlık teknolojileri sektörünün ‘Gerçekten değer Katan Distribütörü’ DataStar, son zamanlarda bir markayı daha bünyesine kattı. Hollanda merkezli bir sağlayıcı olan Point of View’ın Tavuk distribütörü olan DataStar, Point of View markalı ekran kartlarının Tavuk genelinde satışını yapacak yanı sıra güçlendirmek hizmetlerini verecek.

2000 yılında kurulan yanı sıra şu bir kez 50’den fazla ülkede ürünleri satılan Point of View, kaliteli ürünleri yanı sıra güvenilir güçlendirmek hizmetleri aracılığıyla kısa ömürlü sürede ekran kartı pazarında kapsamlı bir kuruluş elde etmek etti. DataStar Dönüştürme yanı sıra Reklam’dan {Sorumlu} Her şey hesaba katılırsa Birincil Temsilci Mahmut Ulucan, ekran kartı varlık grubuna son zamanlarda bir etiket ekleyerek hem bayilere hem de tüketicilere koleksiyon oluşturduklarını belirterek, “Point of View son zamanlarda ama vahşi bir etiket. Ürünlerinin oran/etkinlik oranı gerçekten güvenilir” diyor. DataStar’ın distribütörü olduğu markaların çok kendi ofisi seç çalıştığını vurgulayan Ulucan, Point of View markasıyla da kim doğrultuda uymak yaptıklarını söylüyor.

DataStar, Point of View’un başına seviyeye pozitif ekran kartı modellerini satışa sunacak. İlk tip ürünü pazara sunan sağlayıcı, dönem sağa varlık çeşidini artırmayı planlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Artık Point of View ekran kartları da Türkiye’de satılacak – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply