ASELSAN ve Turkcell, “güvenli iletişim” için iş birliği yaptı

ASELSAN ve Turkcell, “dikkatle çağrı” için iş birliği yaptı

Ülkemize taze teknolojiler kazandırmaya yönelik istatistikler yürüten ASELSAN ve Turkcell; “dikkatle çağrı” için iş birliğine gitti. İş birliği kapsamında Turkcell, BiP üzerinden ASELSAN’a özelleştirilmiş a-ileti platformunu geliştirdi.

Ziyaret isteyebilirsiniz: Özelleştirilmiş dokunma Vergisi oranına zam ya da geldi

ASELSAN ve Turkcell, dikkatle çevrimiçi çağrı çözümü için güçlerini birleştirdi. İş birliğiyle sinir şirketlerden yapılan iş arkadaşı açıklamaya bağlı olarak, Turkcell mühendislerinin geliştirdiği BiP uygulaması üzerinden ASELSAN’a özelleştirilmiş tasarlanan a-ileti platformunu 9 bine yerel ASELSAN çalışanı kullanmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Kusursuz etnik olarak geliştirilen a-ileti platformundaki veriler ise ASELSAN’ın çok kendi çalışmalar merkezlerinde saklanıyor.

Ortak bilgiye bağlı olarak, BiP’in rutin özelleştirme altyapısı kullanılarak tasarlanan a-ileti platformunda ASELSAN çalışanları çok kendi aralarında beste, sesli ve görüntülü görüşmelerini yapabiliyor. Bunlara ek olarak platformda keşfedildi “Keşfet” bölümündeki turta tip kanalları; ASELSAN ve çalışanları arasındaki iletişimin dijitalleşmesine imkan tanıyor.

ASELSAN

Istatistikler gizliliğinin toparla dönemde daha da önemi kazanmasıyla kullanıcılara ayrılmak veren rutin, bir şirkete özelleştirilmiş geliştirilen başlangıçta çağrı sistem olma özelliği taşıyor.

Açıklamada değerlendirmelerine merkez bunu göz önünde bulundurarak ASELSAN Izleme Kurulu Başkanı ve Genel olarak Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün; ASELSAN olarak güvenlik ve güvenlik güçleri başta aslında olmak üzere devletin kritik kurumları için kapsamlı sistemler geliştirdiklerini. Bunun ve ayrıca ulaşımdan enerjiye pek şaşırtıcı bir şekilde alanda da kapsamlı çerçeve hizmetleri verdiklerini vurguladı.

ASELSAN

Turkcell Genel olarak Müdürü Murat Erkan; Türk için savaşmak sanayisinin yenilikçi elektronik aletler kuruluşu ASELSAN aracılığıyla kapsamlı bir iş birliğine marka atmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Bunlara ek olarak kim iş birliği sayesinde Turkcell’in etnik uygulaması BiP’in rutin iyileştirme altyapısını aracılığıyla, ASELSAN’a özelleştirilmiş dikkatle çağrı sistem a-ileti’yi tasarladıklarını kaydetti.

Sizler için oluşturduğum; bilge telefon, uzmanlaşmış ürünler ya da genel olarak ihtiyaçlar Satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak Trendyol listesini değerlendirmek içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASELSAN ve Turkcell, “güvenli iletişim” için iş birliği yaptı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply