Ashton Kutcher imzalı tablet: Lenovo Yoga – Hardware Plus

Ashton Kutcher imzalı ek: Lenovo Yoga – Hardware Plus

Lenovo’nun varlık mühendisi Ashton Kutcher’dan Hap Dünyasına Taze Yenilik: Yoga Hap

Yoga Hap, normal bir tabletten son derece türünün tek örneği. 3 farklı kullanmak formuna ve ayrıca daha da önemlisi 18 izle elektrik pili ömrüne kurucu.

TV dünyasının teşvik veren yıldızı Ashton Kutcher, {artık} hepsi birden dünyanın en devasa PC yapımcı Lenovo’nun son zamanlarda icat mühendisi oldu ve ayrıca aslen girişim olarak, Lenovo’nun son zamanlarda buluşu olanLenovo Yoga Hap’in tasarımında sorumluluk aldı.

Yoga Hap, şimdiye {kadar} görülmemiş bir kullanmak konforu, türünün tek örneği kullanmak fonksiyonları ve ayrıca rakipsiz  elektrik pili ömrüyle ek alışkanlığını kökten değiştiriyor. 8 ve ayrıca 10 inç gözünde canlandırmak seçenekleriyle kim tam hafta Tavuk’de raflarda yerini banliyö bölgesi Yoga Hap’i rakiplerinden ayıran özelliklerinin başında dahiyane son derece modlu tasarımıyla 18 saati aşan elektrik pili ömrü bulunuyor.

PRİZİ UNUTMAYA HAZIR OLUN!

Yoga Hap, 18 saate varan elektrik pili ömrüne kurucu. Bu nedenle ürünü saatlerce ve ayrıca rahatlıkla, suçlamak etme derdi olmadan kullanabilirsiniz.

TABLETİNİZİ DİK KONUMDA TUTMAK İÇİN KILIFA GEREK YOK!

Cihazı rakiplerinden ayıran çeşitli diğer fark edilir özelliği ise, garip ve ayrıca normal bir kullanmak şekli olmaması… Kullanıcıların taleplerinden ayrılmak çıkılarak tasarlanan Yoga Hap’in silindirik tutma kısmı, yumruk ergonomisine arzu edilen olarak zanaat. Bu nedenle daha sessiz bir tutuş sağlıyor.

lenovo-yoga-dikey

Benzer şekilde, tabletleri yüksek kal için bir yere dayamak veya kaza istihdam gerekiyordu.Yoga Hap, kişiselleştirilmiş ayakçığı aracılığıyla parmak şıklatmak izlerken yüksek moda, analiz boyunca ise daha derin bir görüntüleme açısı için yatay ayağa kalk modunda kullanılma imkanı sunuyor. Üreticisi, turta modda ödünç almak tutulduğunda ise adeta son derece sofistike bir profil çantayı andırıyor.

KLAVYESİ DE VAR!

Gümüş grisi rengi aracılığıyla sofistike bir tasarımı olan Yoga Hap’in 8 ve ayrıca 10 inç aslında olmak üzere 2 farklı versiyonu sahip olmak. 10 inç’lik modelinde klavye seçeneği de bulunuyor. Üstelik kalvyesi varlık kullanımda olmadığı zamanlarda tabletle kapanarak sofistike bir kaza haline olay.

lenovo-yoga-tablet-yatay

8 ya da 10 inç ekranında HD görüntüler sunan tablette bulundu, ekranın daire değiştirmek (IPS) teknolojisi sayesinde 178 büyüklük büyük açıyla parmak şıklatmak seyretmek uygulanabilir. Dolby® gürültü sistemine kurucu Yoga Hap’in yüz kısımlarında bulundu hoparlörleri ve ayrıca kulaklıkları, gürültü deneyimini en zirve seviyeye taşıyor. 5 MP’lik {otomatik} odaklı arka uç video kamera, 32 GB’ye {kadar} depolamak alanı seçenekleri, Wi-Fi ve ayrıca istekli 3G aracılığıyla mikro USB etkileşim sunan tabletin 10 inç’lik modelinde gözden geçirme işlevi gören ve ayrıca ayrıldığında tableti uyandıran istekli bir Bluetooth klavye de sunuluyor.

Kim tam hafta Tavuk’de Gold, Doğum yeri ve ayrıca Bimeks mağazalarında satışa sunulan ürünün fiyatı 699 TL (8 inç) aracılığıyla 879 TL (10 inç) ile çevrili değişecek.

Lenovo Yoga Hap’le gergin haberleri #betterway etiketinden de uyumlu edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Ashton Kutcher imzalı tablet: Lenovo Yoga – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply