Askeri Dayanıklılığa Sahip Akıllı Saatle Tanışın! –

Askeri Dayanıklılığa Sahip Akıllı Saatle Tanışın! –

Giyilebilir ürünler pazarının Uluslararası markası Amazfit, bilge izle serisinin sonuçlandırmak ürünü Amazfit T-Rex Pro’yu satışa sundu. Askeri nitelikte 15 güç testini geride bırakan Amazfit T-Rex Pro sağlam koşullarda güvenilirliğini ve ayrıca sağlamlığını kanıtladı. Amazfit T-Rex Pro aracılığıyla ister dağa tırmanırken, ister fiziksel uygunluk salonunda yalnızca bir antrenman yaparken sağlam egzersizlere vücudun ne derece cevap vermek verdiğini görmek için kan akışı-hava doygunluğu ölçülebiliyor. Amazfit T-Rex Pro KDV harmanlanmış 1.699,00 TL’ye Hepsiburada.com başta aslında olmak üzere şaşırtıcı bir şekilde sayıda güvenilir online dönüşüm platformundan temin edilebiliyor.


Bakmakta bonus teklifi sahip olmak: BİM’de 279TL’ye satılan bileklik! | Amazfit Band 5 İncelemesi


Amazfit T-Rex Pro, Ordu nitelikte 15 güç testini geride bırakarak sağlam koşullarda güvenilirliğini ve ayrıca sağlamlığını kanıtladı. Saatin devasa fiziksel uygunluk gözlemlemek işlevleri, gezi kapsamlı aktiviteler için bir varyasyon görünür sıcaklık sporu modunu destekliyor ve ayrıca sizi avantaj alanınızın dışına çıkmaya tavsiye ediyor.

Amazfit T-Rex Pro’nun kökleri CES 2020’de tanıtılan ödüllü Amazfit T-Rex’e uzanıyor. Kendinden eski modelin başarısından teşvik banliyö Amazfit, kim taze modele bir varyasyon yaratıcılık ekledi. Eskisinden daha acı hale itibaren Amazfit T-Rex Pro {artık} 10 ATM su geçirmezliğe, kan akışı hava doygunluğu ölçümüne, dörtlü Uluslararası navigasyon Küresel Konumlama Sistemi sistemine, barometrik altimetreye ve ayrıca 100’den fazla fiziksel uygunluk moduna yaratıcı.

İçten Dışa Geçiyor

Amazfit

Amazfit T-Rex Pro aracılığıyla ihtiyacınız olan bilgilere 1,3 inçlik, daima görünür AMOLED ekrandan bir bakışta ulaşabiliyorsunuz. Açılı tasarıma yaratıcı zorlu çelik püskürtmeli dışarıda altyapı, saatin küçük ve ayrıca acı olmasını sağlıyor.

Doğada Macerayı Keşfedin

Amazfit

Desteklenen dörtlü Uluslararası navigasyon Küresel Konumlama Sistemi sistemi sayesinde Amazfit T-Rex Pro, sofistike rotalarda sihirbaz konumunuzu bulmanıza değerli kaza. Üstelik {artık} ister dağa tırmanırken, ister fiziksel uygunluk salonunda yalnızca bir antrenman yaparken sağlam egzersize ve ayrıca yüksekliğe vücudunuzun ne derece cevap vermek verdiğini görmek için kan akışı-hava doygunluğunuzu ölçebiliyorsunuz. 10 ATM su basıncına e karşı koyabilen ve ayrıca 18 güne {kadar} dayanabilen elektrik pili ömrüyle bildirmek çeken Amazfit T-Rex Pro aracılığıyla sörf yapabilir, yelken açabilir, yağışlı havada dolaşabilirsiniz.

Egzersizi Zirveye Taşıyın

100’ün ileri türünün tek örneği fiziksel uygunluk ayar ve ayrıca Firstbeat™ algoritması, optimum hava alımı, tartışmak sonrası toparlanma süresi ve ayrıca tartışmak yükü seç kişiselleştirilmiş verileri değerlendirerek tartışmak anlayışınızı taze bir düzeye taşıyor. Bunun ve ayrıca ExerSense™ algoritması 8 fiziksel uygunluk modunu her zaman tanıyor ve ayrıca sinir bütün verileri kaydediyor.

İçgüdülerinizle Açıkça Takip

Amazfit

Amazfit T-Rex Pro iklim izleyicisi, zaman doğumu ve ayrıca zaman batımı monitörü ve ayrıca kolay erişilebilir ay evresi ekranıyla doğaya dair pek şaşırtıcı bir şekilde şeyi bileğinizin ileri tutabilirsiniz.

Sağlığınız Kabaca Daha Fazla Bilgilenin

Amazfit

T-Rex Pro, BioTracker™ 2 PPG Biyoizleme Optik Sensörü aracılığıyla donatıldı. Kim algılama birimi günün 24 saati e ruh dene hızınızı izliyor ve ayrıca ruh dene hızınız anormal yükselirse bildirmek veriyor. T-Rex Pro, tescilli Özel Etkinlik İstihbaratı (PAI) Sağlık referans sistemi ile ısmarlama değerlendirmeler sunuyor. PAI, antrenmanlarınızdan, ruh dene hızınızdan ve ayrıca izlenen çeşitli diğer verilerinizden toplanan bütün verileri alarak eşsiz Sağlık referans puanınızı gösteren sayısal bir değerle kelimeler ediyor.

İyi Bir Uyuyor Sizin de Hakkınız

Amazfit SomnusCare™ dinlenme kalitesi kontrol özelliği küçük, felsefi ve ayrıca REM seç türünün tek örneği dinlenme aşamalarını tanır, gündüz uykularını nokta eder ve ayrıca dinlenme boyunca yaşanacak olası solunum sorunlarını takibe alır.

Oran ve ayrıca Bulunabilirlik

Amazfit T-Rex Pro KDV harmanlanmış 1.699,00 TL’ye Hepsiburada.com ve ayrıca şaşırtıcı bir şekilde sayıda güvenilir online dönüşüm platformundan temin edilebiliyor.

Pelki Amazfit Kimdir?

Amazfit

Eylül 2015’te kurulan Amazfit, Huami Technology’nin (NYSE: HMI) yönetici olduğu kişiselleştirilmiş bir markadır. Stratos serisi, Basic serisi, Flagship serisi, Health serisi, Fashion serisi, Outdoor serisi ve ayrıca X harmanlanmış aslında olmak üzere 7 türünün tek örneği varyasyon bilge izle ve ayrıca bileklik ürünü sunmaktadır. Bunlara ek olarak TWS fiziksel uygunluk kulaklıkları, bilge çalışma bantları, bilge miktar yağ ölçümü ve ayrıca fiziksel uygunluk malzemeleri harmanlanmış aslında olmak üzere fiziksel uygunluk ve ayrıca sağlıkla sinir çeşitli diğer bilge donanımlar da üretiyor. Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve ayrıca Japonya harmanlanmış aslında olmak üzere 70’den fazla kırsal ve ayrıca bölgede kuruluş alıyor. 2020’nin aslen yarısında Amazfit saatleri İtalya, İspanya, Hindistan ve ayrıca çeşitli diğer bölgelerdeki {yetişkin} izle pazarının en önemli payına sahipler ve ayrıca Çin, Almanya, Fransa, Rusya ve ayrıca Brezilya seç ülkelerde en şaşırtıcı bir şekilde satan ürünler ile çevrili kuruluş alıyorlar. Tavuk’deki temsilci operasyonuna 2020 yılı sonuçta başlayan Amazfit, Tavuk’de e-yatırım siteleri başta aslında olmak üzere şaşırtıcı bir şekilde sayıda güvenilir dönüşüm kanalından ulaşılabilen markanın son teknoloji ürünleri ve ayrıca marka adı çevresinde hatta daha fazla teknik bilgi için ağ adresini oturum, toplantı, celse edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Askeri Dayanıklılığa Sahip Akıllı Saatle Tanışın! –

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply