Asus, AMD Radeon RX 6800 Serisi ekran kartlarını duyurdu

Asus, AMD Radeon RX 6800 Serisi ekran kartlarını duyurdu

Asus, ROG Strix ve ayrıca TUF Gaming, AMD Radeon RX 6800 Serisi ekran kartlarını duyurdu. ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT, fakir sıcaklıklar tedarik için karıştırmak AIO {sıvı} soğutma çözümüne sahipken; ROG Strix Radeon RX 6800, fakir araştırma çalışması sıcaklığı tedarik ve ayrıca gürültüye ölçü tedarik için devasa bir soğutma bloğu ve ayrıca 3 adet fana yaratıcı.


İlginizi çekebilir: ASUS Zenfone 7 Pro için Android 11 beta güncellemesi yayınlandı


Asus ROG Strix ve ayrıca TUF Gaming, AMD Radeon RX 6800 Serisi kartlarıyla karşımızda

Son zamanlarda AMD Radeon RX 6000 serisi ve ayrıca ona elektrik veren RDNA 2 GPU lig mimarisi, Radeon için taze bir dönemin başlangıcı tercih gözüküyor. Asus mühendisleri, kim taze GPU’lardan en mükemmel stil kabul et için; uzun verimlilik, fakir sıcaklıklar ve ayrıca sakin araştırma çalışması olanağı sağlayan ROG Strix ve ayrıca TUF Gaming ekran kartlarını geliştirdiler. Radeon RX 6800 XT, AMD’nin şimdiye {kadar} ürettiği en vahşi GPU’lardan bir kişi konumunda. Kim yüzden Asus mühendisleri, AMD’nin taze ekran kartlarında sınırları zorlamaya yargı verdiler. Görünen o ki Asus ekibi, kim amacını gerçekleştirebilmek hesap, {sıvı} soğutmaya yönelmiş durumda.

ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT, sıcaklık ve ayrıca {sıvı} soğutmadan dahil hibrid bir soğutma sistemine yaratıcı. Bir ekran kartının soğutma gereksinimlerine bağlı olarak tasarlanan soğutma plakası, hem GPU’yu hem de onu çevreleyen GDDR6 bellek modüllerini soğutabilecek stil konumlandırılmış. Kim bileşenlerden itibaren ısı enerjisi, kasanın içi yerine yönetmek {sıvı} soğutma döngüsüne aktarılıyor. Döngünün çeşitli diğer ucundaki 240 mm’lik radyatör; uzun soğutma potansiyeli ve ayrıca kapsamlı huzur arasındaki dengeyi kurmaya çalışıyor. Resim kartının muhafazası içindeki fan ise, bileşenlerin soğukluk kalmasına kullanışlı kaza.

ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT, devasa EATX kasalarda rağmen özgürce kurulum yapılabilmesi için, aşınmaya e karşı güvenli ve ayrıca iç içe geçmek kılıfa yaratıcı 600 mm’lik yüksek soğutucu hortumlara yaratıcı. Hem uzun CFM değeri hem de statik zorlanma için optimize edilmiş bir çift 120 mm radyatör fanı, ısıyı döngüden kurulum için havanın termal bloğun sıkışık kanatları sırasında adım etmesini sağlıyor.

Asus TUF Gaming Radeon RX 6800 Series_1

TUF Gaming,  RX 6800 XT ve ayrıca RX 6800 modellerini şekillendirirken, geçmişten itibaren yeterlilik birikimini ve ayrıca tecrübesini de kullanmış

ASUS, katı ekran kartları isteyen oyuncular için Radeon RX 6800 XT ve ayrıca RX 6800’ün TUF Gaming tasarımlarını da piyasaya sürdü. Dayanıklılığıyla öne çıkan TUF Gaming modelleri de; sayısız müşteri vasıtasıyla tekrar tekrar özlemek edilecek tercih görünür. Başına Bir çift kartın da soğutma tasarımı 2,9 inç slot kaplayan canlı bir soğutucu bloğa yaratıcı. Çevre, uzun geliştirmek alanlı soğutma bloğuna 3 adet fan kullanılarak iletiliyor. Çekirdek fan, kol saati doğru dönerken, yandaki Bir çift fan türbülansı simge durumuna küçült için her bit olarak ROG Strix soğutucudaki tercih kol saati yönünün tersine dönüyor. Kullanıcılar aynı şekilde, yerleşik Aura RGB LED’leri yoluyla kartı sistemin tavsiye kalanına uyacak stil kişiselleştirebiliyor. Yanı sıra toparla bir ipucu; kültürel mesafenizi korumayı, maskenizi doğru bir biçimde takmayı, ve ayrıca ellerinizi yeterli yeterli yıkamayı unutmayın! 

TUF Gaming Radeon RX 6800 Series_2

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus, AMD Radeon RX 6800 Serisi ekran kartlarını duyurdu

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply