Asus memo pad hd 7 – Hardware Plus

Asus memo pad hd 7 – Hardware Plus

Çok renkli, Mali, IPS Ekranlı Android Ek

ASUS MeMO Pad HD 7, capcanlı farklı renkler seçenekleriyle modayı uyumlu eden yenilik meraklılarını da minnettar edecek.

ASUS’un ek pazarındaki gücü kademeli olarak artıyor. Tayvanlı yenilik devi, Android ek dendiğinde akla başlangıçta itibaren çeşitli isimden bir kişi oldu. Varlık gamını çeşitlendiren ASUS, bütçesi ince kullanıcıları da unutmadı. Kim uzun yıllar piyasaya sürülen ASUS MeMO Pad HD 7 hem uzun performanslı, hem keyifli görünen hem de parasal bir ek arayanlara hitaben üretildi. ASUS MeMO Pad HD 7’nin güçlü farklı renkler seçenekleri erişilebilir. Kim tabletin fıstık yeşili ve ayrıca pembe farklı renkler seçenekleri ne olursa olsun sahip olmak. MeMO Pad HD 7, 10,8mm kalınlığa ve ayrıca 302g ağırlığa yaratıcı.

IPS HD Ekranla Kapsamlı Varsayım Açısı

7 inç LED geri aydınlatmalı 1280×800 piksel IPS ekranıyla uyarı çeken MeMO Pad HD 7, hem ışıltı, hem gözden geçirme hem de tahmin açısı genişliği konusunda istekli. Ek zaman ışığında ne olursa olsun sıkıca kullanılıyor. Kim tabletle hareketli resim monitör ve ayrıca organizasyon oynamak devasa keyif veriyor. Ekranın dokunuş hassasiyeti de inanılmaz uzun. Dokunuşlarımızı algılamayan tabletlerin tarihsel olarak kalmış olması inanılmaz sevindirici.

Verimlilik, yüksek suçlama ömrü ve ayrıca uzun kaliteli ekranlı bir tableti rengarenk seçenekler aracılığıyla piyasaya süren
ASUS, MeMoPad HD 7 aracılığıyla ayrım yaratmış.

Verimlilik Muhteşem

Çinli cep telefonu işlemci çipi devi MediaTek’in MTK 8125 çipsetini kullanan ASUS MeMO Pad HD 7, gücünü 4 çekirdekli 1,2GHz ARM Cortex A7 işlemciden alıyor. Tablette 1GB RAM ve ayrıca seçeneğinize bağlantılı olarak16GB dahili depolama alanı alanı bulunuyor. Kim bileşenler, MeMO Pad HD 7’yi akıcı çalıştırmaya fazlasıyla yetiyor. Yaptığımız testlerde ek Quadrant’ta 3965 derecelendirme, AnTuTu v.3.4’te 12975 derecelendirme aldı. MeMO Pad HD 7 hem müşteri arayüzünü, hem de günümüzün sert cep telefonu oyunlarını sıkıca çalıştırıyor. Tabletle Real Racing 3, Dead Trigger ve ayrıca Shadowgun’ı akıcı oynadık.

ASUS MeMO Pad HD 7’nin elektrik pili ömrü de gayet istekli. ASUS kim tabletin 10 kol saati multimedya performansı olduğunu söylüyor. Bizler de kim sürenin asgari 8 kol saati olduğunu deneyimlerimiz doğrultusunda onaylıyoruz. Tabletin elektrik pili ömrü, parasal tabletlerin çoğuna oranla güvenilir.

Kim Fiyata Daha İyisi Sinir bozucu Bulunur

16GB’lık sürüm 449TL’den satılan ASUS MeMO Pad HD 7, uzun performansı, canlı tasarımı, kaliteli ekranı ve ayrıca yüksek elektrik pili ömrüyle uyarı çekiyor. Tabletin alışılmış olarak kayda gerçekten değer bir handikapı yok. ASUS MeMO Pad HD 7, bütçesi 500TL’nin aşağıda olan kullanıcılar için en avantajlı seçim desek yeridir.

Dolayısıyla: ASUS MeMO Pad HD 7 keyifli görünümlü, yüksek kullanmak süresine yaratıcı ve ayrıca uzun performanslı bir parasal Android ek.

Sebep alınır?

• Çok renkli tasarımı

• Kaliteli ekranı

• Oran / Verimlilik oranı

(*7*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus memo pad hd 7 – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply