Asus oyuncular için yepyeni monitörlerini duyurdu! – Hardware Plus

Asus oyuncular için yepyeni monitörlerini duyurdu! – Hardware Plus

Asus, oyunculara yönelik olarak geliştirilen CG32 4K konsol organizasyon monitörü, VG49V yıldızcık monitörü yanı sıra ProArt PA34V uzman farkına varmak modellerini duyurdu. Kim 3 son zamanlarda farkına varmak, 4K UHD oluşan sistemlere yaratıcı konsol oyuncuları, kapsamlı görüntü aranıyor PC oyuncuları yanı sıra girişim aracılığıyla eğlenceyi bir araya getirmekten hoşlanan programcı profesyonellere hitap ediyor.

Asus CG32

 

Asus CG32UQ

Önemli ölçüde konsol oyuncularına yönelik hazırlanan monitörler, evdeki televizyonu istila etmek yerine oda yanı sıra organizasyon odası tercih daha minik ortamlar için CG32UQ konsol organizasyon monitörünü geliştirdi. 31,5 inç boyutu yanı sıra 4K UHD çözünürlüğüyle varlık, artırılmış Xbox yanı sıra PlayStation oyunlarını en harika moda yansıtabiliyor. Adaptive Sync yanı sıra HDR10 desteğiyle özel platformlarda organizasyon yanı sıra kıkırdama deneyimini iyileştiren farkına varmak, Halo Sync aydınlatma armatürleri özelliği sayesinde de ekranın sınırlarının ötesine taşan etkin bir ortam oluşturuyor.

Asus VG49

Asus VG49V, kontrol deneyimini geliştiren teknolojileri 49 inç boyutundaki kapsamlı ekranıyla hep birlikte sunuyor. Adaptive Sync (FreeSync) yoluyla 144 Hz desteği sunan monitördeki VA tahta inanılmaz kapsamlı 32:9 en boy oranını 1800R kavisle sunarak kenarların daha iyi olmasın sağlayıp inanılmaz daha fantastik bir Beceriler oluşturuyor. 1080p’nin doğru 2 güçlü olan 3840 x 1080 yerleşim nedeniyle varlık Double Full HD ya da DFHD olarak tanımlanıyor. Araçlar VG49V’ye DisplayPort 1.2 yanı sıra çift HDMI 2.0 girişleri üzerinden bağlanıyor.

Asus ProArt PA34V

Asus ProArt PA34V

 

Asus ProArt PA34V kim 2 ihtiyacı olağanüstü bir moda dengeliyor. Medya odaklı projeler için gereken farklı renkler doğruluğunu sunan varlık, Adaptive Sync özelliği yanı sıra 100 Hz’e ulaşan geliştirme hızıyla da akıcı bir organizasyon deneyimi sağlıyor. 34 inç boyutundaki göstermek 21:9 en boy oranıyla 3440 x 1440 UWQHD çözünürlüğe yaratıcı. Araçlar Delta-E farklı renkler farkı değeri 2.0’dan azaltılmış gidiyor moda kalibre ediliyor. Kullanıcılar isterlerse kişiye özel kalibrasyonlarını daha yapabiliyor. ProArt Kalibrasyon Teknolojisi kullanıcıların farklı renkler profillerini belirlemek monitöre kaydetmesini sağlıyor.  Birden fazla kaynağı bağlamak için ProArt PA34V’de bir adet DisplayPort 1.2 yanı sıra 2 adet de HDMI 2.0 girişi bulunuyor. İki adet Thunderbolt 3 girişi ise dönüştürülebilir USB Type-C (USB-C) bağlantıları sayesinde, dış depolama alanı cihazlarıyla çalışmak için fazlasıyla uygun olan 40 Gbps’e {kadar} mühür genişliği desteği sunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus oyuncular için yepyeni monitörlerini duyurdu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply