ASUS Republic of Gamers GR8 konsol PC’yi duyurdu – Hardware Plus

ASUS Republic of Gamers GR8 konsol PC’yi duyurdu – Hardware Plus

ASUS Republic of Gamers (ROG), konsollardan teşvik alarak tasarladığı, 2,5 litrelik kompakt kasası aracılığıyla eşsiz verimlilik sergileyen konsol PC GR8‘i tanıttı. ROG GR8, Full HD kalitesinde lig deneyimi için Intel® Core i7 işlemci çipi ve ayrıca NVIDIA® GeForce® GTX 750Ti gözünde canlandırmak kartı aracılığıyla donatıldı. 16GB’a varan DDR3L bellek, ele alındı ​​ sabit disk ya da uzun hemen SSD, dahili çift mühür 802.11ac Wi-Fi’a kurucu olan kişisel bilgisayar Windows 8.1 yüz yüklü olarak olay. ROG GR8’de aynı şekilde HD içerikleri, desteklenen Android cihazlardan ya da Windows 8.1 bilgisayarlardan direkt HDTV’ye aktarmayı sağlayan dahili Miracast müşteri da bulunuyor.

Dahası ROG GR8, derhal geliştirmek yapabilmeniz için daha fazla 2,5 inç araç sürücüsü yatağı aracılığıyla SO-DIMM bellek yuvalarına hızlı erişim elde edin sağlayan ısmarlama tasarımlı kayar kapaklara kurucu. Mat karanlık yüzeye kurucu 2,5 litre hacmindeki emlak, Maya medeniyetinden teşvik hinterlandı desenlerle ve ayrıca yanıp sönen ROG logosu aracılığıyla bezeli. Oyunseverlerin oturma odaları ve ayrıca yatak odası odaları için arzu edilen olan kim kompakt geliştirmek, LAN partilerine git isteyenler için de taşınabilirlik avantajı sunuyor.

Online oyunlar için donatıldı

Intel Core i7 işlemci çipi ve ayrıca NVIDIA GeForce GTX 750Ti gözünde canlandırmak kartına kurucu olan ROG GR8, en bulundu oyunları Full HD kalitesinde oynatacak uzun performansı aracılığıyla makul bir lig deneyimi yaşatıyor. Inanılmaz makul ve ayrıca güçlü görseller için 4K/UHD desteği de sunan ROG GR8, HDMI ya da DisplayPort bağlantısı ile HDTV’ye de bağlanabiliyor.

gr1

Intel Ethernet aracılığıyla daha detaylı devam ediyor hacmi sunan ROG GR8, artırılmış TCP ve ayrıca UDP performansı aracılığıyla minik online lig paketleri için eşdeğer teknolojilerden Bir çift katman daha uzun oran sunuyor. ROG GR8 aynı şekilde gecikmesiz bir lig deneyimi için İnternet trafiğini optimize eden GameFirst III yazılımını da içeriyor. Yazılım programı, gecikmesiz ve ayrıca kesintisiz lig performansı için lig paketlerine endişe tanıyarak çok daha fazlası mühür genişliği atıyor. GameFirst III 4 yüz ayarlı anlaştık mı önceliği yöntem içeriyor ve ayrıca ağları ileri açıkça yönetmek yönetici aslında olmak isteyenlere manuel değişiklik imkanı da sunuyor. Dahili Network Monitor aracı ise İnternet trafiğini yönetebilmenizi ve ayrıca etkileşim hızlarını yönetmek edebilmenizi sağlıyor.

Üstelik yüz yüklü Steam aracılığıyla özel farklı tıkla ROG GR8’e istediğiniz aktivite yükleyebiliyorsunuz. Dahası, Steam Big Picture aracılığıyla çok kendi PC oyunlarınızı da Full HD TV’de oynayabiliyorsunuz.

Kişiselleştirilmiş olarak geliştirilen SupremeFX gürültü teknolojisi

 

ROG GR8, nefes alma büyüsü kesen görsellere ile gel eden birinci sınıf gürültü performansı için SupremeFX gürültü teknolojisi aracılığıyla donatıldı. ROG GR8 ısmarlama yurtiçi tasarımı aracılığıyla elektromanyetik parazitleri azaltıyor ve ayrıca emsalsiz lig içi gürültü performansı için prim bileşenlerden ve ayrıca gürültü araçlarından yararlanıyor.

ROG GR8’de bulundu analog ve ayrıca sanal donanım, elektromanyetik parazitleri minimuma indirmek için kelimenin tam anlamıyla olarak ayrılmış edilerek belirgin tutuluyor. Bilgisayar sistemi, çekici ve ayrıca doğuştan sesler geliştirmek ve ayrıca lig içi sesleri daha karmaşık Sermayeleştirmek için prim Japon yapımı ELNA® gürültü kapasitörleri kullanıyor.

Olağanüstü gürültü donanımından en harika moda trendi yararlanabilmeniz için ROG GR8 Sonic SenseAmp, Sonic SoundStage, Sonic Studio ve ayrıca Sonic Radar II gürültü teknolojilerini barındırıyor. Sonic SenseAmp, olağanüstü gürültü performansı tedarik için dahili amplifikatörü kulaklık direncine eşleşecek moda trendi ayarlıyor.

Sonic SoundStage aracılığıyla tanınmış lig çeşitler için en harika gürültü ayarlarını dürüst gerçek zamanlı olarak ayarlanabiliyor. Kim değişiklik program ile veya BIOS menüsündeki bileşenler aracılığıyla yapılabiliyor. İşletim sistemi veya sürücülerle uğraşmanıza gerekir kalmıyor. Sonic SoundStage, SteamOS aracılığıyla de olağanüstü çalışıyor.

Bir değişiklik yazılımı olan Sonic Studio ise 2 kanallı stereo kulaklıklarda rağmen tuhaf tıkla 7.1 kanallı Çevrimiçi Surround gürültü performansı alabilmenizi sağlıyor. Etkisi, Bass Arttırma, Ekolayzır, Gürültü Netliği ve ayrıca Bilge EQ ayarları aracılığıyla gürültü çıkışını yönetmek edebiliyorsunuz. Sonic Radar II ise dövüş alanında işitsel ikramiye elde etmek edebilmeniz için ekrana tabanca sesleri, yer değiştirme sesleri ve ayrıca çeşitli diğer gürültü efektlerinin konumlarını gösteren bir kırışık ekliyor.

Hızlı yükseltilebilir geliştirmek ve ayrıca etkili bir şekilde, rahat ve ayrıca düzenli analiz performansı

Müşteri dostu yükseltilebilir bir tasarıma kurucu olan ROG GR8, daha fazla ele alındı ​​ sabit disk ve ayrıca bellek yuvalarına hızlı erişim elde edin için ısmarlama tasarımlı kayar kapaklar aracılığıyla donatıldı. Boştayken özel 15W elektrik gücü alkol tüketimi ROG GR8, güç verimliliğinin ve ayrıca boştayken 20dB ve ayrıca açıkça kapasitede çalışırken 28dB değerindeki rahat performansı aracılığıyla oturma odalarında ve ayrıca yatak odası odalarında istihdam için idealdir. Optimum soğutma tedarik için ROG GR8’de ısıyı işlemci çipi ve ayrıca resim işlemciden uzaklaştıran muazzam boyutlu ısmarlama fan ve ayrıca bakır ısı enerjisi boruları bulunuyor.

Lig sınıfı takviyeler

ROG GR8 Bir çift şaşırtıcı ROG aksesuarı aracılığıyla hep birlikte olay: en katı oyunlarda rağmen birinci sınıf hakimiyet ve ayrıca yönetmek imkanı sağlayan ROG Gladius optik Bilgisayar faresi ve ayrıca M801 özellikleri klavye.

Kablolu optik Bilgisayar faresi ROG Gladius, FPS oyunlarda rakiplere e karşı savaş avantajı sağlıyor. Bilgisayar faresi, özelleştirilebilir tıklama duyarlılığı için hızlı değiştir yapılabilen ısmarlama bir değişiklik soketine kurucu Omron düğmeler, Bir çift düzeyli lig içi DPI düğmesi, kenar tarafta Bir çift ergonomik kaydırmalı değişiklik, saniyede 200 inç uyumlu hızı ve ayrıca 50g ivmeye kurucu 6400 dpi optik algılama birimi seç lig ilgili kullanıma yönelik özelliklerle donatıldı.

Sofistike bir geometrik tasarıma ve ayrıca kompakt boyutlara kurucu olan M801 özellikleri klavye ise aynı zamanda birden fazla tuşa basabilme, N-key rollover ve ayrıca lig/PC modları aracılığıyla oyunlarda bütün kontrolün parmakların ucunda olmasını sağlıyor. Işığın fakir olduğu ortamlar için 6 arka uç ışıklar yöntem ilgili klavye, cevap vermek hızı uzun vuruşlar için MX sınıfı kırmızımsı özellikleri düğmelere kurucu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS Republic of Gamers GR8 konsol PC’yi duyurdu – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply