ASUS Republic of Gamers, ROG Strix XF 120 soğutucu fanı duyurdu –

ASUS Republic of Gamers, ROG Strix XF 120 soğutucu fanı duyurdu –

ASUS ROG, ROG Strix XF 120 soğutucu fanı duyurdu. Bilgisayar sistemi kasası, radyatör ya da CPU soğutucu fanı olarak 120 mm boyutundaki PWM fan, en ideal iklim akımını ve ayrıca statik basıncı erişilebilir.


İlginizi çekebilir: Asus, 6. kez Fortune’un “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri” listesinde olanaklar aldı


ASUS Republic of Gamers (ROG), deha vuruşu genişlik modülasyonu (PWM) dahil 120 mm 4 pim soğutma fanı ROG Strix XF 120’yi duyurdu. Rahat bir akustik profile yaratıcı olan fan, sayısız türünün tek örneği rutin alanında etkinlik ihtiyacını karşılayabiliyor. Dakikada 1,77 metreküp iklim akımı ve ayrıca 3,07 mm H2O) statik basıncı sunan ROG Strix XF 120, konut soğutması ya da statik basıncın büyük olduğu radyatör ya da CPU soğutucu fanı seç istihdam alanlarında değerlendirilebiliyor. 250 aracılığıyla 1800 RPM orta dönüştürme analiz aralığına yaratıcı fan, 250 rpm seç fakir bir hızda çalışacak {kadar} kırılgan olmasının ve ayrıca %0 PWM analiz döngüsündeyken mutlaka kapanarak küçük organizasyon yüklerinde fakir ses ve ayrıca düzgün soğutma performansı sağlıyor.

ASUS ROG Strix XF 120 taze ne sahip olmak?

MagLev fan rulmanı

ROG Strix XF 120, dönerken eğilmesini ya da sallanmasını cesaretini kırma için rotoru sabitleyen 360 büyüklük manyetik havada tutma (MagLev) teknolojisi sahip olmak. Sürtünmeyi ve ayrıca gürültüyü azaltan, fanın yaş sağa aşınmasını önleyen kim yenilik sayesinde soğutma etkinlik, sakin analiz ve ayrıca 400.000 saate uzanan istihdam ömrü ödünç almak ediliyor.

Aerodinamik icat

ROG Strix XF 120 soğutucu fan ideal etkinlik için iklim akımı hacmini en yükseklik düzeye getirecek bir tasarıma yaratıcı. Fan benzer şekilde iklim akımı ileri de doğrudan imkanı erişilebilir. Fan kanatlarındaki oluklar havayı kanatların ileri dağılmadan aktarmayı sağlıyor. Fanın performansını artıran kim kalite, girdap gürültüsünü azaltarak her şey hesaba katılırsa akustik profili de iyileştiriyor. Fan çerçevesindeki desteklerin açısı ve ayrıca kavisi, iklim akımını tuhaf yönde odaklı bir stil olması için tasarımı yapılmış. Odaklanan iklim akımı statik basıncı artırarak türbülansı da en aza indiriyor. Aynı şekilde, ROG Strix XF 120’nin çok küçük fan yuvası, daha yüksek fan kanatlarının kullanılmasına imkân veriyor. Kim da iklim kanalını genişleterek iklim akımını ve ayrıca böylece performansı artırıyor.

asus
asus

Rahat akustik hesap

ROG Strix XF 120 en fazla 22,5 dB(A) ses oluşturuyor. Rahat bir soğutma performansı sunan kim fan, titreşim güvenlik dolgular ve ayrıca bir araya getirmek noktaları sayesinde tıkırtı da yapmıyor. Aynı şekilde %30 fiberglas malzemeden üretilen fan kanatları ve ayrıca yapı, bükülmeye e karşı yaşamak bir yapıya yaratıcı. Kim tesisler gürültüyü azaltırken güç ve ayrıca etkinlik da sağlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS Republic of Gamers, ROG Strix XF 120 soğutucu fanı duyurdu –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply