Asus ROG 3, TENAA ve AnTuTu’da görüntülendi! – Hardware Plus

Asus ROG 3, TENAA ve AnTuTu’da tanınan! – Hardware Plus

Asus‘un taze yıldızcık telefonu Asus ROG 3, prosedür mekanik ve tasarımıyla TENAA‘da tanınan. Bunlara ek olarak üreticisi, AnTuTu vasıtasıyla puanlandı. Üreticisi geçtiğimiz günlerde GeekBench‘ten geçmişti ve kesinlikle orada bazı gerekli mekanik ortaya çıkmıştı. Hemen şimdi ise elimizde istisnai olarak ekstra yeterlilik bulunuyor.


İlginizi çekebilir: HTC U20 5G ve Desire 20 Pro duyuruldu!


Asus ROG 3 hangi prosedür özelliklere kurucu gidiyor?

Asus ROG 3, 6.59 inçlik bir göstermek aracılığıyla servet. Ancak onaylanmasa da 144 Hz göstermek tazeleme hızına kurucu FHD+ çözünürlüklü OLED bir göstermek olacağı görüş ediliyor. Cihazın arka uç tarafta üçlü elektronik kamera dizilimi bulunacak. 64 MP çözünürlüklü önemli elektronik kamera ve 13 MP çözünürlüklü ikinci elektronik kamera ve ancak mekanik tanıdık olmayan 3 üncü bir elektronik kamera kolay erişilebilir. Başlangıç ​​aşaması tarafta ise 13 MP çözünürlüklü selfie kamerası bulunuyor. ROG 3, gücünü Snapdragon 865 SoC‘den alacak ve 12 GB RAM‘e kurucu gidiyor. Batarya tarafında ise 30W anında suçlamak desteği bulundu 5.800 mAh elektrik pili aracılığıyla servet.

Asus ROG 3

Bu gece prosedür özellikler ve geliştirmek detaylarının ve ayrıca Asus ROG 3, AnTuTu‘da tanınan. Ortaya çıkan raporda cihazın AnTuTu puanı 646.310 olarak belirlendi. Bugüne {kadar} AnTuTu‘da Snapdragon 865 aracılığıyla en uzun kredi notu hinterlandı telefon 604.123 kredi notu aracılığıyla Oppo Find X2 Pro‘ydu. ROG 3’ün puanının kim {kadar} uzun olma sebebi oran aşırtmalı Snapdragon 865 kullanılması ve RAM miktarının yüksekliği olarak değerlendiriliyor. Eğer 144 Hz göstermek tazeleme hızı kolay erişilebilir ise UX puanını yükselttiği için yine skorun uzun olmasını sağlıyor.

Asus ROG 3

Asus ROG II‘nin TENAA listesinde görüntülenme zamanı bir bakış önüne alındığında cihazın Temmuz ayında tanıtılmasını bekleyebiliriz. Son zamanlarda ortaya çıkan bir raporda da Temmuz ayında duyurulacağı belirtilmişti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus ROG 3, TENAA ve AnTuTu’da görüntülendi! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply