ASUS, ROG Keris FPS oyuncu mouse’u serisini duyurdu –

ASUS, ROG Keris FPS oyuncu mouse’u serisini duyurdu –

ASUS Republic of Gamers (ROG), kablolu yanı sıra kablosuz modellerden dahil ROG Keris oyuncu mouse’u serisini duyurdu. Kablosuz olan sürüm tamamen 79 büyük baba ağırlığı, 3 türünün tek örneği etkileşim yöntem yanı sıra 16.000 dpi sensörüyle dikkatleri üzerine topluyor.


İlginizi çekebilir: Asus EKWB GeForce RTX 30 Serisi göster kartları satışa sonuç


 Kablolu; 2,4 GHz RF ya da Bluetooth® LE modlarında kullanılabilen kim mouse’ta özelleştirilmiş ittirerek onarım hizmeti imkanı sunan özelleştirilmiş koloni tasarımına yanı sıra ROG Micro Switch’e kurucu. Bunlara ek olarak polibütilen tereflatat (PBT) polimerden üretilen düğmeler kullanılmış mouse’ta aynı şekilde ROG Omni mouse ayakları, ROG Paracord yanı sıra Aura Sync RGB aydınlatması kolay erişilebilir.

E-fiziksel uygunluk profesyonellerinin önerilerinin tasarımı

ROG kim mouse serisinin tasarımında bilgili oyuncuların fikirlerini aldı. Bunun sonucunda istisnai olarak ergonomik bir oyuncu mouse’u ortaya sonuç. Ürünün tasarımı yumruk boyutları türünün tek örneği olsa da başına oyuncunun sıkıca kavramasını yanı sıra kırılabilir bir moda trendi belirlemek etmesini sağlıyor.

3 türünün tek örneği etkileşim yöntem

ROG Keris Wireless; USB, ultra anında RF 2,4 GHz kablosuz ya da elektrik enerjisi verimliliği sunan Bluetooth LE aracılığıyla bağlanabiliyor. RF 2,4 GHz oyunlar için idealken, Bluetooth LE ise günlük kayıt Meslekler için etkileyici verimlilik sağlıyor. ROG Keris modellerinin başına ikisinde de özelleştirilmiş olarak ayarlanmış 16.000 dpi, 400 ips optik algılama birimi bulunuyor. Bunlara ek olarak başına Bir çift sürüm de 1000 Hz ilgilendirmek oranına kurucu.

 İttirerek sabitlenen ROG kritik yuvası yanı sıra ROG Micro Switch

İttirerek onarım hizmeti imkanı sunan özelleştirilmiş koloni tasarımı kritik değiştirmeyi istisnai olarak hızlı bir hale getiriyor. Kullanıcılar versiyon gücünü yanı sıra tepkiyi çok kendi tercihlerine bağlı olarak belirleyebiliyor, bozuk anahtarları değiştirebiliyor. Taze ROG Micro Switch, 70 bin tıklama ömürlü {altın} görünüm elektronik aletler birleşme noktalarıyla güç sunuyor.

ROG’nin kesinlikle üretimiyle başına bir kritik garip garip incelenip, sol yanı sıra özgürlük anahtarlar ayrılıp eşleştiriliyor. Ardından tekrar tekrar bir tıklama hissi için basma gücü +/- 5 büyük baba aralığında tutuluyor.

 Şiddetli yanı sıra küçük

Petek biçimli kurumsal geliştirmek bina sağlamlık sağlarken ağırlığın da minimumda kalmasını sağlıyor. ROG Keris Wireless tamamen 79 gr, ROG Keris ise 62 gr (kablolu televizyon dışında) ağırlığında.

Lig için optimize oldu

PBT aracılığıyla üretilen acı yanı sıra kaydırmaz yapıdaki sol yanı sıra özgürlük mouse tuşları yüksek zaman çerçevesi kullanımdan bundan sonra rağmen aşınmaya yanı sıra parlamaya acı. Kim sayede mouse’un görünümü yanı sıra verdiği deneyim düzenli olarak benzer kalıyor. ROG Keris Wireless modelinde karanlık çok renkli Bir çift adet kenar tuş kolay erişilebilir. Bunlar özel tercihe bağlı olarak {gri} yanı sıra pembe tuşlarla değiştirilebiliyor.

Keris yanı sıra Keris Wireless’ta istisnai olarak uyarlanabilir yanı sıra küçük bir kablolu televizyon olan ROG Paracord kolay erişilebilir. Kim kablolu televizyon takılmayı engelleyerek yer değiştirme kabiliyetini artırıyor. Mouse’un üzerindeki uzun etkileşim noktası kablolu televizyon yanı sıra istihdam yüzeyi ile çevrili bir çatlak oluşturarak kablonun sürüklenmesini yanı sıra gürültüyü azaltıyor.

ROG Keris’in %100 Teflon (PTFE) ayakları çeşitli diğer oyuncu mouse’larından %25 daha diplomatik. Bu nedenle başına yüzeyde zahmetsiz yanı sıra kırılabilir bir istihdam imkanı veriyor. Geliştirmek için yapılan testlerde, mouse ayakları yanı sıra yönün istihdam deneyimini boyuttan ekstra etkilediği ortaya sonuç.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS, ROG Keris FPS oyuncu mouse’u serisini duyurdu –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply