Asus ROG RE:DEFINE 2019 ile 6 yeni ürününün Avrupa lansmanını yaptı

Asus ROG RE:DEFINE 2019 ile 6 yeni ürününün Avrupa lansmanını yaptı

Asus’un oyuncularına yönelik markası Republic of Gamers dizüstü bilgisayar sistemi ailesi için İstanbul’da düzenlediği ROG RE:DEFINE 2019 ile ROG dizüstü bilgisayar sistemi ailesine eklenen 6 ürünün Avrupa’ya tanıttı.


İlginizi Çekebilir; Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Ti OC Edition incelemesi


Asus’un Asyalı Avrupa, Rusya yanı sıra Tavuk’yi çevre lansmanı ROG RE:DEFINE 2019 etklinliği kapsamında Nvidia Turing mimarili RTX gözünde canlandırmak kartları yanı sıra Intel’in 9. üretim işlemcileri ile yenilenen yanı sıra güçlenen ROG laptop modelleri tanıtıldı. En uyarı çeken ürünü ROG Mothership olan etkinlikte, benzer şekilde ROG Zephyrus S, ROG Zephyrus M, ROG Scar III, ROG Hero II yanı sıra ROG Strix G modelleri uyarı çekti.

ASUS ROG Mothership (GZ700)

ROG ailesinin en yeni yanı sıra en uyarı baştan çıkarıcı ürünü olan ROG Mothership, bir dizüstü bilgisayarı AIO bir masaüstü bilgisayara çevirebilen özel bir yapıya kurucu. Kek halde geleneksel bir yıldızcık dizüstü bilgisayarı görünümünde olan Mothership, ortak kullanımda ise dilerseniz klavye bölümünün ayrırarak AIO bir PC iyilik kullanmanıza olanak tanıyor. Daha muazzam soğutma sistemi de barındıran ekipman, FHD yanı sıra 4K gözünde canlandırmak seçeneğine kurucu. Hem yükseklik düzey oyuncular hem de yetenekli web içeriği üreticileri için biçilmiş kaftan olan Asus ROG Mothership ile 4K oyunculuk yanı sıra 4K sağlamak işlemlerini sorunsuz olarak yapabilirsiniz. Gücünü Intel Core i9 8950HK’dan banliyö bölgesi bilgisayar sistemi, NVIDIA GeForce RTX 2080 gözünde canlandırmak kartı, 64 GB’a {kadar} DDR4 bellek iyilik detaylara kurucu.

ASUS ROG Zephyrus S (GX502)

Dünyanın en performanslı yanı sıra aynı anda en sağlıklı dizüstü bilgisayar sistemi ailesinden bir birey olan Zephyrus modellerinden GX502, {artık} daha vahşi bir yapıda olay. 18,9 mm inceliğinde yanı sıra 2 kg ağırlığındaki ROG Zephyrus S, sağlıklı yanı sıra küçük kasasında vahşi Nvidia GeForce RTX 2060 yanı sıra RTX 2070 gözünde canlandırmak kartı yanı sıra Intel Core i7-9750H işlemcisinden gücünü alıyor. 15,6 inç Full HD ekranında Pantone onaylı 240 Hz tahta parlak sunabilen yeni üretim Zephyrus, şanslı bir öğe olmaya oyalanmak edecek.

ASUS ROG Zephyrus M (GU502)

Pantone onaylı 144 Hz yanı sıra 250 Hz gözünde canlandırmak seçenekleri sunan yenilenmiş Asus ROG Zephyrus M, Nvidia Optimus teknolojisine kurucu olarak olay. Gözünde canlandırmak kartını Turbo Boost ile 90 Watt’da 1435 Mhz hıza {kadar} çıkararak verimlilik konusunda verim vermeyen GU502, Intel Core i7-9750H işlemcisi yanı sıra RTX 2060’dan gücünü alıyor. Benzer şekilde yeni üretim GTX 1660 Ti versiyonu da kolay erişilebilir.

ASUS ROG Strix G (GA502)

Yeni üretim Nvidia GeForce GTX 16 serisi gözünde canlandırmak kartlarına kurucu olan ROG Strix G, benzer şekilde RTX serisi hafıza kartı seçeneğiyle de olay. Intel Core i7 9750H işlemcisini barındıran ekipman, 144 Hz’e varan gözünde canlandırmak seçenekleri de sunuyor.

ASUS ROG Strix SCAR III / ROG Strix Heo III (G531)

Ortadan ikiye ayrılan özel bir metal mülk tasarımına kurucu olan ROG Strix SCAR III yanı sıra Hero III, ROG Keystone adı bunu göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş belgeler sistemiyle ayrım yaratacak. Aslında bir kritik olarak yükümlülük yapan ROG Keystone, cihaza takıldığı anda size kişiselleştirilmiş dosyaları kullanıma açarken, aynı anda bilgisayarı da sizin ayarladığınız moda bireysel konumunuza teklif hale getiriyor. 15 yanı sıra 17 inç modellere kurucu olan SCAR III, RTX 2060, RTX 2070 yanı sıra GTX 1660 Ti gözünde canlandırmak kartı modelleriyle olay. Benzer şekilde kim öğe ailesinde de 240 Hz tahta seçeneği kolay erişilebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus ROG RE:DEFINE 2019 ile 6 yeni ürününün Avrupa lansmanını yaptı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*6*)

Leave a Reply