Asus ROG Zephyrus M (GM501) inceleme

Asus ROG Zephyrus M (GM501) inceleme

Asus’un yalın yanı sıra performanslı yapısıyla bildirmek çeken Asus ROG Zephyrus M sürüm elimizde! Bir önceli nesilde eleştirileri duyarak inanılmaz daha sofistike yanı sıra inanılmaz daha faydalı hale itibaren GM501 kodlu Zephyrus M modelinin detayları videomuzda!

Asus ROG Zephyrus M (GM501) inceleme | Taşınabilir lig canavarı!

Asus’un lig dizüstü bilgisayarları ile çevrili inceliği aracılığıyla sıyrılan ROG Zephyrus modellerinden yenilenen Zephyrus M elimize geçti. Küçük yanı sıra yalın bir Ayarlamak olan Zephyrus’un bir geçmiş modelindeki klavye yanı sıra trackpad yerleşimi fazlasıyla eleştirilmesinin ardından Zephyrus M’de ise {artık} alışılagelmiş stil konumlandıran Asus geliştiricileri, cihazın garip sorununu da çözüme kavuşturulmuş.

Asus’un en yalın yıldızcık dizüstü bilgisayarı olan ROG Zephyrus M, tasarımıyla çok benzersiz. İlk modelde de bulundu ekranın açılması aracılığıyla karışım personel bir yürüyen merdiven sistemiyle mola boşlukları oluşturan Zephyrus M, dolayısıyla gereksiz bir kalınlığı ortadan kaldırarak en güçlü noktasında parlak 19,9 mm inceliği yanı sıra 2,45 kg ağırlığı aracılığıyla de çok taşınabilir bir yapıda olay.

Prosedür detaylarına baktığımızda ise Intel Core i7 8750H işlemci çipi, 8 GB DDR5 VRAM’e yaratıcı NVIDIA GeForce GTX 1070 ikilisi aracılığıyla oyunlarda ultra ayarları rahatlıkla açmanızı sağlayan üreticisi, 16 GB belleğini de dilerseniz 32 GB’a {kadar} yükseltmenize olanak tanıyor. Aynı şekilde 512 GB M.2 SSD yanı sıra 1 TB HDD depolaması aracılığıyla kapsamlı bir banliyö sunan Zephyrus M, göster konusunda da çok belirlenen.

Full HD çözünürlüğünde IPS bir tahta kullanan Asus ROG Zephyrus M, 144 Hz tazeleme hızı, 3 ms tepkime süresi yanı sıra %72 NTSC gölge gamut desteği sunuyor. 178 derecelik kapsamlı açılı tahmin desteğinin ve Nvidia G-Sync desteğiyle de yırtılmaları önleyebilen üreticisi, Asus’un en katı yanı sıra en yoğun dizüstü bilgisayarlarından bir kişi olmasına ne olursa olsun yalın yapısı aracılığıyla istiyorum sebebi muhtemelen.

Organizasyon FPS skorları (FHD – En Uzun)

– Rise of the Tomb Raider: 45 – 57 fps
– Far Cry 5: 75 – 85 fps
– GTA V: – 55 – 70 fps
– PUBG: 70 – 80 fps
– Fortine: 100 – 115 fps
– Owerwatch: 145 – 165 fps
– CSGO: 220 – 240 fps
– Assassin’s Creed Origins: 45 – 55 fps
– The Rainbow Six Siege: 142- 163 fps
– The Witcher 3: 48 – 68 fps
– The Crew 2: 60 fps (fps kilidi elde edilebilir)

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus ROG Zephyrus M (GM501) inceleme

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply