ASUS, Strix R9 380X’i sunar

ASUS, Strix R9 380X’i sunar

ASUS, lig performansını arttıran inanılmaz soğukluk göstermek kartı Strix R9 380X’i tanıttı. En taze AMD® Radeon R9 380X resim işlemci çipi aracılığıyla personel Strix R9 380X göstermek kartı, %30 daha soğukluk ve ayrıca 3 kata {kadar} daha rahat etkinlik için çevre akımını maksimuma çıkaran DirectCU III ve ayrıca patentli kanat profili tasarımına kurucu 0dB fan tercih ASUS’a özgü teknolojilerle donatıldı. Kim taze Strix sürüm, %30 çok çok daha az araştırma çalışması gürültüsü ve ayrıca 2,5 katman hatta daha fazla güç için 8‑fazlı Super Alloy Power teknolojisine kurucu Digi+ voltaj yöneten modüller (VRM) de içeriyor.

·Düzenli, rahat lig deneyimi: DirectCU II aracılığıyla patentli kanat profili tasarımına kurucu 0dB fan, %30 daha soğukluk ve ayrıca 3 katman daha rahat araştırma çalışması performansı sunuyor

·Prim yüksek kalite ve ayrıca güç: Digi+ VRM aracılığıyla 8 fazlı Super Alloy Power ekipman %30 çok çok daha az araştırma çalışması gürültüsü ve ayrıca 2,5 katman hatta daha fazla güç sunuyor

·İnce düzeltme seçenekleri ve ayrıca hızlı birlikte çalışmak: GPU Tweak II ve ayrıca XSplit Gamecaster sayesinde sağlıklı düzeltme ve ayrıca konuşlandır yapma olanağı

Strix R9 380X, kullanıcıların göstermek kartlarından optimum etkinlik elde etmek etmelerini teklif için geliştirilen şiddetli fakat kullanımı hızlı tempo aşırtma aracı GPU Tweak II’ye de kurucu. Bir uzun yıllar tamamen ücretsiz XSplit Gamecaster premium lisansı aracılığıyla itibaren hafıza kartı, kim sayede kullanıcıların oyunlarını gerçekçi bir lig içi kırışık ile açıkça kaydetmelerini ya da yayınlamalarını sağlıyor. Dahası, Strix R9 380X 15 günlük kayıt tamamen ücretsiz World of Warships premium hesabı ve ayrıca Diana Cruiser gemisi için ısmarlama bir hoş geldiniz kodu da içeriyor.

STRIX-R9380X-OC4G-GAMING_2D

Düzenli, rahat lig deneyimi: Ismarlama kanat profili ve ayrıca patentli 0dB fan tasarımına kurucu DirectCU II

Strix R9 380X, resim işlemciye belirlemek temas ederek değerlendirme alınan kartlardan %30 daha soğukluk lig performansı sunan ASUS’a özgü DirectCU II soğutma teknolojisi aracılığıyla donatıldı. Patentli kanat profili tasarımına kurucu fan, optimum çevre akımı ve ayrıca radyatör ileri daha derin statik stres oluşturarak etkin soğutma sağlıyor. Strix R9 380X, değerlendirme kartlara kıyasla 3 katman daha rahat personel 0dB fan teknolojisini de içeriyor.

Prim yüksek kalite ve ayrıca güç: DIGI+ VRM ve ayrıca 8 fazlı Super Alloy Power ekipman

Strix R9 380X’te, 8 fazlı Super Alloy Power teknolojisine kurucu ASUS’a özgü Digi+ voltaj yöneten modüller (VRM) de bulunuyor. Super Alloy Power, elektrik kaybını azaltarak performansı arttırıyor, %30 çok çok daha az ses aracılığıyla daha soğukluk araştırma çalışması performansı sunuyor ve ayrıca 2,5 katman hatta daha fazla güç sağlıyor.

STRIX-R9380X-OC4G-GAMING_IO

İnce düzeltme seçenekleri ve ayrıca hızlı birlikte çalışmak: GPU Tweak II ve ayrıca XSplit Gamecaster

Kullanımı hızlı taze bir arayüz aracılığıyla bir kez daha tasarlanan GPU Tweak II, lig oynamayı ve ayrıca tempo aşırtmayı Daha önce hiç olmadığı {kadar} hızlı ve ayrıca kozmetik hale getirirken, bilgili tempo aşırtmacılar için güçlendirilmiş seçenekler sunmaya da işlem. Taze Gaming Booster işlevi, garip tıkla gereksiz süreçleri kaldırıp bütün kullanılabilir kaynakları her zaman atayarak program performansını maksimuma çıkarıyor. 99$ değerindeki bir her yıl XSplit Gamecaster premium lisansı ise oyunseverlerin oyunlarını gerçekçi bir lig içi kırışık ile açıkça yayınlayabilmelerini ya da kaydedebilmelerini sağlıyor.

STRIX-R9380X-OC4G-GAMING_3D

 

Screenshot_2

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS, Strix R9 380X’i sunar

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply