Asus Yapay Zeka kartlarını duyurdu!

Asus Yapay Zeka kartlarını duyurdu!

ASUS, dünyanın başlangıçta PCI Express 3.0 destekli sentetik bilgi artırma kartlarını duyurdu.


İlginizi çekebilir:Kısa süreli vadede ilerleme trendleri – 9: Yapay bilgi


Asus Yapay Zeka Kartlarının Dinamikler Neler ?

İki türünün tek örneği varyasyon olarak karşımıza çıkan Asus sentetik bilgi kartları, saniyede 64 teraflopa varan devam ediyor gücünün ve istihdam kolaylığı aracılığıyla de öne çıkıyor. Asus’un taze kartlarının fiyatı aslında tanıdık olmayan.

Bilgisayar sistemi sektörünün titan firması sektöre taze bir  başlangıçta kazandırarak PCI Express 3.0 sentetik bilgi hızlandırıcı kartlarını tanıttı. Birbirinin aynısı tasarıma kurucu olan CRL-g18u-P3DF ve ayrıca CRL-g116u-p3df isimli 2 varyasyon geliştiren Asus, CRL-G18U-P3DF modelinin 36 watt’lık bir elektrik tüketimiyle saniyede 32 teraflop işleyebilegini belirtti. Daha fazlasını isteyenler için ise CRL-G116U-P3DF, 52 watt elektrik tükeken ve ayrıca saniyedeki devam ediyor kapasitesi 64 teraflop seviyesine çıkan hafıza kartı tanıtıldı. Başına Bir çift kartta bilgisayarın PCI Express 3.0 girişine takıldığında analiz yeteneğine kurucu. Özelleştirilmiş olarak üretilmiş Google Edge TPU  vasıtasıyla desteklenen kartların, sıkı sentetik bilgi için algoritmaları ve ayrıca uygulamalarına odaklanarak çalışacağı detaylı.Asus sentetik bilgi kartlarının elektrik tüketimini ve ayrıca planı verimliliğini büyük ölçüde arttırdığı belirtti .

Yapay bilgi başına ne {kadar} bizim dünyamızda işgücünü azaltsada, bilgisayarlar için işgücünün uzun olduğu  bir segment. Vahşi bilgisayarlara gereksinim duyan komplex sentetik bilgi alanı için kim kartlar bir basit prosedür önerisi muhtemelen. Uzun devam ediyor sayısının uzun sıcaklık cıkardığını gözardı etmeyen titan şirket sentetik bilgi sistemlerinin ürettiği uzun ısıyı  hemen sistemden uzaklatırmak içine kim kartların kullanılabileceğini belirtti . Asus’un sentetik bilgi için bir değiştir niteliğinde olabilecek artlarının fiyatı çevresinde bir sebep yapılmadı.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus Yapay Zeka kartlarını duyurdu!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply