Asus ZenBook UX430UQ İncelemesi, Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Asus ZenBook UX430UQ İncelemesi, Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Asus Zenbook UX430UQ ZenBook çizgisini koruyarak yoluna peşini bırakmamak, sürdürmek. 13 inç ebatta 14 inçe karşılaştırılabilir göster sunan UX430UQ, son zamanlarda işlemcisi ve bağısız göster kartıyla kendisinden söyle ettiriyor.

Kim yılın Zenbook modellerinden bir tanesi olan Asus Zenbook UX430UQ, 13 inçlik bir dizüstü bilgisayar sistemi. 13 inçlik bilgisayarların sağlıklı çerçeveli ekranı sayesinde ise 14 inç dizüstü bilgisayarlarda görebileceğiniz bir ekranı kim bilgisayarda görmeniz uygulanabilir oluşum. Gerçekten kim farkı dışarıdan, bilgisayarın kapağı kapalıyken görmek kadar değil; açtığınızda ise Full HD mat bir göster bizi karşılıyor. Mat göster beklemek evet arkadan yansıyan aydınlatma olmaması ve böylece parlaklığı ayarlarken gürültülü ayarların uygulanabilir olması anlamına olay. Kim sebeple elektrik pili ömrünün de artması söyle konusu.

Intel’in 7. üretim işlemcilerinden Core i7-7500U aracılığıyla sunulan kim dizüstü bilgisayar sistemi sarhoş ihtiyaçlardan oyunlara {kadar} verimlilik isteyen uygulamalarda sizi destekliyor. Gerçekten 16 GB belleğin de kim işleri yaparken size konfor kattığını eklememiz gerek. Oyunlarda ve göster kartını kullanabilen video kaydı taşıma seç uygulamalarda da yardımınıza koşan bir gizlice göster kartı kolay erişilebilir. Aynı şekilde 2 GB belleği keşfedildi gizlice göster kartı kim modelde kolay erişilebilir. NVIDIA vasıtasıyla üretilen GeForce 940 Mx göster kartı giriş yolu seviyesi performansa yaratıcı olsa da özdeş vücut ağırlığı seviyesi ve sağlıklı tasarımlı bilgisayarlarla kıyaslandığında katman be katman verimlilik artışı sağlıyor. Lig ve uygulamaları düşününce eğer güçlü bir kullanıcıysanız ise 512 GB alana yaratıcı SSD aracılığıyla yeriniz asla asla bitmiyor.

Asus ZenBook UX430UQ eksiksiz bağlantılarla olay

Dış bağlantılar açısından hali vakti yerinde olan Asus Zenbook UX430UQ ileri barındırdığı USB 3.1 verimlilik seviyesindeki C tipi arayüzle hem hemen çalışmalar bağlantısı sağlıyor hem de kim yuvanın DisplayPort desteği sayesinde dış ekranlara görüntü aktarmanızı sağlıyor. İsterseniz çevrimiçi paneller için konteyner içinden çıkan HDMI çeviriciyi, ve kelimenin tam anlamıyla başına Bir çift yuvası da kullanabilirsiniz. Öğe sağlıklı olduğu için üzerine Ethernet yuvası yok fakat yine konteyner içinden çıkan USB Ethernet adaptörü hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Küçük, yüksek elektrik pili ömrüne yaratıcı, yenilikçi ve sağlıklı tasarımlı bir dizüstü bilgisayarla herhangi işi hem cep telefonu hem de sıra başında yönetmek isteyenler için üretildiğini düşündüren güçlüb ir makine olan Zenbook UX430UQ günümüz bir dizüstü bilgisayar sistemi olarak ona vereceğiniz başına yükü sırtlamaya teklif.

Ebadına bağlı olarak kapsamlı bir ekrana yaratıcı, sağlıklı çerçeveli ve gizlice resim işlemcili bilgisayar sistemi arayanlar için üretilen Asus Zenbook UX430UQ oyunlarda da sizi destekleyecek nitelikte.

Asus ZenBook UX430UQ fiyatı

Asus ZenBook UX430UQ’nun sayısız stil satışta gidiyor. Modeline bağlı olarak 4.500 TL’den başlayan fiyatlarla satılmasını bekliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus ZenBook UX430UQ İncelemesi, Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply