ASUS ZenFone 4: Ailenin en küçük ve en cazip fiyatlı üyesi – Hardware Plus

ASUS ZenFone 4: Ailenin en küçük ve en cazip fiyatlı üyesi – Hardware Plus

449 TL’lik dönüştürme fiyatıyla tavsiye çeken ZenFone 4, harcama planı dostu bir ihtiyatlı telefon arayışında olanlar için birebir.

ZenFone ailesinin 4 inçlik göstermek boyutuyla en küçük üyesi olan ASUS ZenFone 4, özellikleriyle ile çevrili segmentte fiyatına oranla dürüst harika Meslekler başaran bir ihtiyatlı telefon.

Karanlık, beyaz renkli, kırmızımsı, mavi ve sarımsı aslında olmak üzere 5 özel gölge seçeneğiyle itibaren telefonun tasarımı geleneksel olarak gerçekten basit tutulmuş. Telefonun her şey hesaba katılırsa yapısında kaliteli bir plastiğin kullanıldığını görüyoruz. Yüz tarafta ise Android tuşlarının hızlı bir şekilde aşağıda merkez gerçeği nedeniyle hafif alüminyum bölme, telefona şıklık katmış. 4 inç göstermek boyutuna kurucu ekipman, özel 115 büyükbaba ağırlığıyla taşınabilirliğin yükseklik noktasında. Göster konusunda cihazın 480 x 800 yerleşim kullandığını belirtelim. Kim yerleşim, cihazın fiyatını ve konumunu düşündüğümüzde gayet ortalama.

ZenPhone4

ZenPhone4_LifeStyle

Göster konusunda cihazın en devasa artısı, kim maliyet bandında görmeye pek alışık olmadığınız Corning Gorilla Glass 3 teknolojisine kurucu olması. Çizilmelere ve darbelere e karşı koruyan kim cam teknolojisini, yaygın olarak 1200 TL ve üzeri cihazlarda yine de görebiliyoruz.

Uyarıcı organizasyon performansı

Gücünü 1.2 GHz izle hızında satış elemanı çift çekirdekli Intel Atom Z2520 işlemcisinden banliyö bölgesi hazır bunlara ek olarak 1 GB RAM ve PowerVR SGX544MP2 resim birimi merkez alıyor. ASUS ZenFone 4’ün ekipman anlamında en devasa artısı, 499 TL’lik dönüştürme fiyatına kurucu bir telefon olmasına karşın Real Racing 3, Asphalt 8, Dead Trigger 2 tercih yükseklik düzey oyunları rağmen rahatlıkla çalıştırabiliyor olması. Bunun en devasa sebebi tabii ki Intel’in Z2520 işlemcisi ve 480 x 800 çözünürlüğün telefonu zorlamıyor oluşu. Telefonun 8 GB’lık bir depolama alanı alanıyla geldiğini ve microSD hafıza kartı aracılığıyla kim hafızayı 64 GB’a {kadar} arttırabildiğiniz de belirtelim.

Bu nedenle ASUS ZenFone 4, daha ziyade daha küçük ekranlı ve fiyatıyla da cüzdan yakmayacak bir ihtiyatlı telefon arayışında olan insanlara hitap ediyor. Benzer şekilde telefonun arayüz ve organizasyon performansı, kim maliyet bandında bulunmaz gerçek nimet.

HWP17_KAPAK

                             Kim Haberler Hardware Plus Eylül 2014 sayısında yayınlanmıştır

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS ZenFone 4: Ailenin en küçük ve en cazip fiyatlı üyesi – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply