Asus Zenfone 5 Serisi 27 Şubat’ta Ortaya Çıkacak! – Hardware Plus

Asus Zenfone 5 Serisi 27 Şubat’ta Ortaya Çıkacak! – Hardware Plus

Merakla demek son zamanlarda Asus Zenfone telefonlar MWC’te tanıtılacak.

Şu sıralar dörtte bir nesili aracılığıyla piyasada bulundu ve ayrıca başına bir son zamanlarda seride son derece harika kurumsal yapan Asus Zenfone serisinin en son zamanlarda üyeleri de beklendiği tercih mahalle zamanda aramızda gidiyor. Bir süredir Tavyanlı organizasyon Asus’tan demek Zenfone 5 tanıtmak tanınmış Sonuçta geldi. Huawei tercih ters kenar yapmayan organizasyon son zamanlarda seriyi 27 Şubat’ta MWC’de tanıtacak.

Zenfone 4 ailesinin tamamlanmasından 5 ay bundan sonra piyasada gidiyor Zenfone 5 serisi için zaten 3 telefondan oluştuğu doğru skandal bulunuyor. Zenfone 5, Zenfone 5 Lite ve ayrıca büyük pili aracılığıyla Zenfone 5 Max olarak tanınan telefonlar Asus vasıtasıyla yayımlanan postere bakılırsa Snapdragon işlemci çipi yongası barındıracaklar.

Topluluk kol saati aracılığıyla 19.30 yapılacak olan sunumda Baş yönetici Jerry Chen, Cep telefonu İş Bölümü Her şey hesaba katılırsa Müdürü Bryan Chang ve ayrıca Planı İş Grubu Dünya çapında Reklam ve pazarlama Yöneticisi Marcel Campos bulunacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus Zenfone 5 Serisi 27 Şubat’ta Ortaya Çıkacak! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply