Asus Zenfone 6, Android 10 güncellemesine kavuştu!

Asus Zenfone 6, Android 10 güncellemesine kavuştu!

(*10*)Asus Zenfone 6, 2019 yılının en elde edilebilir mantıklı cihazlarından bir birey olarak lanse edildi. (*10*)Yoğun donanımı yanı sıra (*10*)geri kameranın hepsi birden ters çevrilip yüz video kamera olarakta kullanabildiğiniz özelleştirilmiş yapısıyla kullanıcılara günlük kayıt hayatta en uygun büyüklük birlikte çalışmak sunuyor.


(*10*)İlginizi çekebilir: Asus GeForce GTX 1660 yanı sıra 1650 Super serisi göstermek kartlarını duyurdu


Şanslısınız ki, (*10*)Asus yükseltme desteğini müşterilerini tek başına bırakmıyor. (*10*)XDA Geliştiriciler Forumu’nda edindiğimiz bilgiler ışığında Amerika yanı sıra Hindistan’da şirket Android 10 güncellemesini sunmaya başladı. Güncellemenin kapsamlı boyutu ise kararlı olarak (*10*)800MB olarak bildirildi.

Düzeltme notlarında, (*10*)Google Play planı güncellemesi, jestlerle (*10*)taze navigasyon birlikte çalışmak stilleri yanı sıra toparla olarakta (*10*)Android 10 aracılığıyla sinir iyileştirmelerden bahsediliyor. Aynı şekilde, Google’ın Pixel cihazlarda kullanıma sunduğu ama bütün (*10*)Android 10 kullanan ekipman için sözünü verdiği Smart Reply fonksiyonları, systemsel siyah modda bulunuyor.

bildir notlarının tamamına erişmek için yukarıdaki görsele bakabilirsiniz. Ne yazık ki ki cihazın (*10*)Tavuk’de yetkililer bir satışı olmadığını da eklememiz gerekiyor. (*10*)Yurt dışından ya da(*10*) paralel getirmek kullanarak cihazı edindiyseniz itibaren güncellemeyi kurabilirsiniz.

Bunlar da (*10*)ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus Zenfone 6, Android 10 güncellemesine kavuştu!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply