ASUS ZenPad tablet ailesinin özellikleri ve fiyatı

ASUS ZenPad tablet ailesinin özellikleri ve fiyatı

ASUS, bu gece ülkemizde gerçekleştirdiği hediye aracılığıyla ZenPad tablet ailesini duyurdu. İşte ASUS ZenPad modellerinin özellikleri ve fiyatı.

Bilgisayar sistemi donanımları ve ihtiyatlı telefonları aracılığıyla teknolojiye görünüş veren Asus, dünyanın kişileştirilebilir başlangıçta tableti ZenPad’in son zamanlarda modellerini bu gece düzenlediği sıkmak toplantısında tanıttı.

Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen lansmanda ZenPad’in tablet deneyiminin çıtasını daha da yükseltecek ZenPad 7.0’’ (Z170C), ZenPad 8.0’’ (Z380C), ZenPad S 8.0’’ (Z580C) ve ZenPad 10’’ (Z300C) modelleri görücüye sonuç.

Android 5.0 Lollipop işleyen sistemi aracılığıyla katip 7’’, 8’’ ve 10.1’’ göstermek boyutlarındaki son zamanlarda tabletler; klas tasarımı, şaşırtıcı kahkaha kapasitesini, kişileştirilebilir fonksiyonları bir araya getirirken değişken kapaklar aracılığıyla tablet deneyimini yeniden inşa şekillendiriyor ve gerçeklik konforu tüketicilere yaşatıyor.

Dünyanın başlangıçta kişileştirilebilir tablet ailesi Intel işlemciler aracılığıyla genişliyor

4 çekirdekli 64-bit Intel® Atom™ x3 işlemciden elektrik gücü banliyö son zamanlarda ZenPad modeller, akıcı bir dizi Hesap verebilirlik, video kaydı ve organizasyon için uzun performanslar sunuyor.  Geri taraftaki PixelMaster elektronik kamera aracılığıyla ZenPad, kullanıcılara ışığın az olduğu ortamlar da entegre başına ortamda şaşırtıcı görüntülü fotoğraflar, videolar ve selfiler çekmelerine imkan sağlıyor.

zenpad-10.0

ZenPad; esneklik, iletişim ve kelimeler konseptleri üzerine üretilmiş ASUS ZenUI bireysel arayüzü aracılığıyla kullanıcılar için sınırları ortadan kaldırıyor. Dünyanın mükemmel kişileştirilebilir başlangıçta arayüzü olan ZenUI, daha derin bir bireysel deneyimi sunmak için bilgiyi öne ve merkeze oturtan ve vaktinden önce seviyede fonksiyonlar sunan gelişmiş ve çamaşırhane tasarımı aracılığıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

ASUS ZenPad, kullanıcılara şaşırtıcı kahkaha ortamı sunmak üzere tasarlandı. ZenPad 8” ve ZenPad 10’’ modellerde olanaklar banliyö prim HD IPS göstermek kalitesi akıcı video kaydı kontrol imkanı sunuyor. Tabletlerdeki göstermek kalitesi ZenPad S 8.0’’ modelinde kullanılmış 2K göstermek aracılığıyla de doruk noktasına çıkarılıyor. ASUS Tru2Life ve ASUS TruVivid özelliklerini de komşu ASUS VisualMaster teknolojisi, başlangıçta kez tabletlerde kullanılmış ve son zamanlarda yaratılış televizyonlarda keşfedildi vaktinden önce görüntü taşıma teknolojileri aracılığıyla büyük görüntü optimizasyonu sunuyor.

zenpad-7.0

Etkileyici görüntü kalitesine tamamlayacak moda trendi ASUS ZenPad tabletler, DTS-HD Premium Sound™  gürültü sistemini kullanan dünyanın başlangıçta tableti olarak da öne çıkıyor. Evde veya teknik halinde olan kullanıcıya şaşırtıcı bir şekilde 3 boyutlu kahkaha deneyimi yaşatmak için DTS-HD gürültü sistemi, DTS-HD kodlaması aracılığıyla multimedya içeriklerin sesi inanılmaz integral bir moda trendi vermesini sağlarken stereo sesleri, aslında surround seslere dönüştürebiliyor.

“Yüksek kalite ve tasarıma kapsamlı değer veriyoruz”

Lansmanda söylem yapan ASUS Planı İş Grubu Tavuk Şehir dışı Müdürü Bora Aras, Asus’un 1989 yılından kim yana geliştirme dünyasına getirdiği yeniliklerle üstlendiği lider rolünü aktarırken kim yolda ödül ve tasarıma kapsamlı değer verdiklerini vurguladı.

zenpad-7

ZenPad serisi aracılığıyla teknolojiye son zamanlarda bir {soluk} getirdiklerini de söyleyen Aras, “Tru2Life teknolojisi aracılığıyla bir tablet üzerinden TELEVİZYON kalitesinde deneyimi başlangıçta kez Şirketimiz sunuyoruz. Akıcı video kaydı kontrol imkanı hariç kim tabletler dünyada DTS HD teknolojisine kurucu başlangıçta tabletler olarak da öne çıkıyor. Uzun doğrulukta ekolojik topluluk sesine kurucu popüler müzik sistemi aracılığıyla teknik halindeyken ne olursa olsun etkileyici gürültü deneyimi yaşanabiliyor.” şeklinde konuştu. Ekim ayı itibariyle raflardaki yerlerini banliyö tabletlerin dönüşüm fiyatları ise şu moda trendi:

 

ZenPad 7.0’’ (Z170C) INTEL QC C3200, 1GB RAM, 8GB ROM: 359TL

ZenPad 8.0’’ (Z380C) INTEL QC C3200, 2GB RAM, 16GB ROM: 529TL

ZenPad S 8.0’’ (Z580C) INTEL QC Z3530, 2GB RAM, 16GB ROM: 749TL

ZenPad 10’’ (Z300C) INTEL QC C3200, 2GB RAM 16GB ROM: 639TL

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS ZenPad tablet ailesinin özellikleri ve fiyatı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply