ASUS’tan fiyat-performans serisi laptoplar: TUF FA506/706!

ASUS’tan fiyat-performans serisi laptoplar: TUF FA506/706!

ASUS firmasının fiyat-performans serisi olan TUF Gaming’e, Las Vegas’da yapılan CES 2020’de 2 varyasyon daha Anonim.


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 10, AnTuTu sınav rekoruyla ortaya sonuç!


ASUS, fiyat-performans odaklı TUF Gaming serisinin son zamanlarda modellerini CES 2020 fuarında duyurdu. Önemli ölçüde AMD aracılığıyla geliştirdiği uymak sayesinde toparla üretim Intel işlemcilerin ve ayrıca, toparla üretim Ryzen işlemciler de kim son zamanlarda seride toparla kullanıcının beğenisine sunulacak.

Acımasız işlemcileri aracılığıyla son zamanlarda FA506/706 modellerinin bugüne TUF Gaming serisinde kuruluş banliyö en yükseklik düzey performansı sunacağı detaylı

TUF gaming serisinde güç aracılığıyla uzun performansı buluşturduklarını söyleyen ASUS, şu ifadeleri kullandı; “ TUF Gaming dizüstü bilgisayarların en son zamanlarda sürüm olan FA506/706 aracılığıyla AMD Ryzen 4000 Serisini ya da 10.üretim Intel işlemcileri üstün grafikler olan NVIDIA Turing tabanlı GPU’larla ve ayrıca gözünde canlandırmak seçenekleriyle birleştiriyor. 144Hz’e {kadar} geliştirme hızı ve ayrıca daha mükemmel elektrik pili ömrü, kim güçlü kasanın öne çıkan özelliklerini oluşturuyor.”

Taze AMD “Zen 2” merkez mimarisi hemen şimdi son zamanlarda bir AMD Ryzen 4000 Serisi, mobil işlemci çipi serisinde dizüstü bilgisayarlara olay. En üstteki patates cipsi, eski nesle kıyasla elektrik enerjisi verimliliğini 2 katına çıkararak, kullanıcıların özellikle organizasyon oynamaktan ötesini yapmalarını sağlıyor.

En üstteki patates cipsi, eski nesle kıyasla elektrik enerjisi verimliliğini 2 katına çıkararak, kullanıcıların özellikle organizasyon oynamaktan son derece daha fazlasını yapmalarına için mümkün kılmak veriyor.

ASUS yetkilileri, kim son zamanlarda üretim maliyet etkinlik serisinin bölgesel zamanda Tavuk’de satışta olacağını aktardılar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS’tan fiyat-performans serisi laptoplar: TUF FA506/706!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply