Asus’tan Harici Grafik Kartı: Asus ROG XG Station 2 – Hardware Plus

Asus’tan Harici Grafik Kartı: Asus ROG XG Station 2 – Hardware Plus

Asus’un Computex 2016’da duyurduğu çeşitli ekipman bulunuyor. Kim cihazların en şaşırtıcı bir şekilde öne çıkanlarından bir kişi de Asus’un dış resim kartı XG Station 2. Kim resim kartı, Asus’un Republic of Gamers (ROG) serisine ait bir ticari mal.

Asus, kim dış resim kartını başlangıçta olarak fırın ayında gerçekleştirilen CES 2016’da göstermişti, bunu söyledikten sonra Computex 2016’da ekipman aracılığıyla gergin hatta daha fazla detayı açıklamakla hep birlikte cihazın tam olarak nasıl çalıştığını da gösterdiler.

Asus ROG XG Station 2, Thunderbolt 3 arayüzü ve ayrıca Asus’un özelleştirilmiş karşılık aparatını kullanan çeşitli diğer dış resim kartlarındakine eşdeğer bir tasarımla güçlendirilmiş. Kim yüzden kim dış resim kartı, önemli ihtimalle özel Asus şirket dizüstü bilgisayarlar ve ayrıca cihazlarla hep birlikte çalışacaktır. Birtakım haberlere bağlı olarak, ekipman 2 adet USB 3.1 karşılık noktasının mühür genişliğini kullanıyor. Bununla hep birlikte ekipman ikişer adet USB 3.0 Type-A ve ayrıca gigabit ethernet girişi bulunuyor.

Asus’un belirttiğine bağlı olarak, Asus ROG XG Station 2’yi “hot swap” özelliği sayesinde istediğiniz dönem cihazınıza bağlayabiliyor veya bağlantıyı sonlandır edebiliyorsunuz. Kim da ekipman çalışırken bağlantıyı kesebileceğiniz anlamına olay. Aynı şekilde ekipman, dizüstü bilgisayarını suçlama için hayati enerjiyi de sağlayabiliyor. Asus ROG XG Station 2, 680W elektrik enerjisi kaynağı aracılığıyla hep birlikte olay ve ayrıca sonuçlandırmak çıkan Nvidia Geforce ve ayrıca AMD Radeon resim kartlarını destekliyor.

Asus, cihazın fiyatı ve ayrıca gözden geçirmek tarihiyle gergin ise her türlü bir teknik bilgi vermedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus’tan Harici Grafik Kartı: Asus ROG XG Station 2 – Hardware Plus

Manuel: (*2*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply