ASUS’un akıllı telefonu ZenFone 4 Turkcell’de – Hardware Plus

ASUS’un akıllı telefonu ZenFone 4 Turkcell’de – Hardware Plus

ASUS’un kişiye özel cihazları için özelleştirilmiş olarak geliştirildiği “ZenUI” arabirimine kurucu, 4 inç ekranlı taze ZenFone 4 akıllı telefonu, tarifeye bir tane daha 7 TL’den başlayan fiyatlarla şu anda Turkcell’de. Ilgilendirmek hakkındaki yakalama bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“ASUS’un akıllı telefonu ZenFone 4 Turkcell’de!

Tavuk’nin yenilikçi ilerleme ve ayrıca ile iletişime geçin şirketi Turkcell, müşterilerinin sofistike ürünü cep telefonu cihazlara daha ideal koşullarda kurucu olabilmesi için kutsanmış kampanyalar sunmaya ASUS’un taze akıllı telefonuyla işlem. Hap ve ayrıca bilgisayar sistemi üretiminde küresel söyle yönetici markalardan ASUS’un akıllı telefon pazarına kapı aralığı yaptığı ZenFone 4 stil, Turkcell müşterilerine özelleştirilmiş ideal paketlerle satışa sunuluyor. Asus ZenFone 4’e, Turkcell Platinum Prestige tarifesine ayrıca ayda 7 TL’den başlayan fiyatlarla veya 250 MB ağ paketi birbirleriyle 24 ay sırasında özel 33 TL ödeyerek kurucu olunabiliyor. Cihazın yardım edilen peşin dönüştürme fiyatı ise 449 TL.

Gençler kim telefonu inanılmaz sevecek
ASUS’un yalın, sofistike ve ayrıca özel 120 büyükbaba ağırlığındaki akıllı telefonu ZenFone 4, makul kullanmak özelliğiyle gençler için harika bir çeşitler olarak öne çıkıyor. ZenFone 4, ASUS vasıtasıyla üretilen akıllı cihazlara özgü ZenUI arayüzüne kurucu ve ayrıca 4 inç büyüklüğündeki ekranı, Intel Hyper-Threading teknolojisine kurucu 1.2 GHz Intel® Atom™ Z2520 işlemcisi aracılığıyla uzun bir peşini bırakmamak, sürdürmek gücü sunuyor.

ZenFone 4

Çizilmeye ve ayrıca çatlamaya e karşı acı göster
Zamanı Desteklemek Örtmek, GIF anime, Akıllı Temiz, Hinterlandı Derinliği ve ayrıca HDR yakalama modları aracılığıyla zenginleştirilmiş 5.0 MP çözünürlüğe kurucu PixelMaster teknolojili Bir çift kamerası sayesinde Asus ZenFone 4 aracılığıyla çekilen resim ve ayrıca videolar beklenin ileri farklı renkler kalitesi ve ayrıca canlılık sunuyor. Corning® Gorilla® Glass 3 ekranı aracılığıyla bir geçmiş nesle bağlı olarak çizilmelere ve ayrıca darbelere e karşı 3 kırışık çok daha fazlası acı olan ASUS ZenFone 4, benzerlerinden prim bir güvenlik ve güvenlik sağlıyor. Aynı şekilde kim akıllı telefon başparmak izi tutmaması aracılığıyla de uyar çekiyor.

ZenUI aracılığıyla varlık daha hızlı
Sadeleştirilmiş ikonlar ve ayrıca menüler, cihazın rengiyle bağlı kalarak birbirinden uyar sıcak temalar ve ayrıca kullanıcıların hayatını kolaylaştıran akıllı “What’s Next?” ve ayrıca “Do Basın Later” özelliği aracılığıyla ZenUI; işlevselliği hızlı kullanımlı arayüz aracılığıyla birleştiriyor. Aynı şekilde ASUS’un ZenFone 4 için özelleştirilmiş olarak geliştirdiği Android uygulamaları aracılığıyla kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. ASUS e-mesaj uygulaması, görüşmeleri gruplayarak hızlı koordineli edilmelerini sağlarken web tarayıcı Akıllı Seyirci Ayar aracılığıyla geçmiş tonunu gözleri asgari yoracak moda esasen ayarlıyor. Müze uygulaması ise güçlendirilmiş online senkronizasyon imkânı sunuyor.

Turkcell’in ASUS ZenFone 4 için özelleştirilmiş olarak hazırladığı bütün ideal paketlere Turkcell dokunma Merkezleri’nden veya www.turkcell.com.tr adresinden elde etmek başarılabilir.

Asus ZenFone 4 Prosedür Özellikler

•          4 inç WVGA 800 x 480 piksel göster
•          Intel Hyper-Threading teknolojisine kurucu 1.2 GHz Intel Atom Z2520 CPU
•          Android 4.3 Jelly Bean (Android 4.4 KitKat aracılığıyla güncellenecek)
•          GSM/GPRS/EDGE; WCDMA/HSPA+
•          3G DC-HSPA+ (DL/UL): 42/5.76 Mbps
•          Bütünleşik 802.11b / g / n; Wi-Fi Direct
•          5.0 MP geri video kamera
•          0.3 MP yüz video kamera
•          1 GB RAM
•          1600 mAh çıkarılabilir elektrik pili
•          64 GB’a {kadar} Micro SD hafıza kartı
•          124.4 x 61.4 x 7.1 – 12.3 mm
•          120 büyükbaba

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS’un akıllı telefonu ZenFone 4 Turkcell’de – Hardware Plus

Rehber: (*4*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply