ASUS’un eylülde beklenen ZenFone 4 Max telefonu Rusya’da ortaya çıktı! – Hardware Plus

ASUS’un eylülde beklenen ZenFone 4 Max telefonu Rusya’da ortaya sonuç! – Hardware Plus

Herhangi bir kişi ASUS’tan eylül ayında taze telefon beklerken ZenFone Max 4 huzurlu sedasız Rusya’da satılmaya başlamış.

İlk sayısız ZenFone 3 modelini tahmini 1 uzun yıllar daha önce bizlere tanıtan ASUS’un ZenFone 4 sürüm için gözler eylül ayına çevrilmişti lakin etkileyici bir stil ASUS ZenFone 4 Max çoktan çıkışını yaptı.

ZenFone 4 iddialarının kaynağı ise telefonun sürüm numarası. ZC554KL olan sürüm numarasını ZenFone 3 Max’ın sürüm numarası ZC553KL aracılığıyla karşılaştırınca hak talepleri gayet makul. Peki telefonun çıktığı şehir dışı mi? Kesinlikle Rusya.

Dünyanın en önemli ülkelerinden birisinde huzurlu sedasız ortaya çıkan taze teklif 3 Max’ın karşı 5000 mAh batarya kolay erişilebilir. Kim da kendisine 46 tarih bekleme modunda kalma imkanı sunuyor. Bu arada telefonun 3G konuşmak süresi 40 izle, çevrimiçi video oynatma süresi ise kesintisiz 22 izle. Telefonla yaptığınız 15 an’lık suçlama ise size 3 izle konuşmak imkanı sunacak. Bunlara ek olarak cihazdaki PowerMaster yenilik sayesinde telefonun pili 500. şarja {kadar} kalitesinden ödün vermeyecek. Kim rakama powerbank ve ayrıca çeşitli diğer suçlama cihazları da kombine.

ASUS ZenFone 4 Max veya zaten temsilci adı aracılığıyla ZC554KL’te ekipman olarak {arkasında} çift video kamera bulunduruyor. 13 MP’lik kameranın yakın bir de önemli açılı lense kurucu anında video kamera sahip olmak. Yüz tarafta LED aydınlatmalı ve ayrıca selfie için pek inanılmaz özelliği olan 8 MP video kamera görüyoruz. Açıklamak aşağıda ise 4 GB bellek, 64 GB dahili zihin, derhal başparmak izi sensörü kolay erişilebilir. Cihazın gövdesi ise yekpare metalden.

Kutusundan Android 7.0 Nougat aracılığıyla çıkan üreticisi 5.5 inç Full HD ekrana kurucu. 8.9 mm inceliğindeki 4 Max 181 büyük baba ağırlığında. ASUS ZenFone 4 Max’ın Snapdragon 425 ve ayrıca 430 aslında olmak üzere 2 özel versiyonu kolay erişilebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: (*4*)

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply