Asus’un fansız Chromebox modelleri StratosMedia dijital tabela çözümlerine güç veriyor

Asus’un fansız Chromebox modelleri StratosMedia dijital tabela çözümlerine güç veriyor

Asus, program sistem şirketi StratosMedia aracılığıyla girişim birliğine başladığını duyurdu. İş birliği kapsamında StratosMedia dijital tabela yanı sıra bilgilendirme ekranı çözümlerinde Asus’un fansız Chromebox modelini kullanacak. Araba standları üreten Conquest Staging şirketi kim çözümlerden yararlanarak olasılık müşterilerin ileri ekstra ilham yaratmanın ve; üreticisi üzerinden topladığı verilerle misafir analizi de yapabiliyor.


İlginizi çekebilir: Oyunda yanı sıra web içeriği oluşturmada prim verimlilik Zephyrus M16 GU603


Dijital tabela teknolojisi büyümek kaydediyor

Dijital tabela teknolojisi, Asus yanı sıra StratosMedia ile çevrili olduğu tercih girişim birliklerinin gerçekleşmeye başlamasıyla daha da derhal bir büyümek içinde girdi. Kim sektörün potansiyelinin farkına varan Asus da, kim teknolojiye yönelik olarak daha istisnai olarak harcama yapmaya başladı.

Dijital tabela çözümleri bireysel deneyimini artırmak için ziyaretçilerle daha sert bir bağlantı kuracak yanı sıra daha istisnai olarak çalışmalar toplayabilecek moda geliştiriliyor. Sayısız sektörde ziyaretçilerin ilgi duyduğu alanların araştırma çalışması edilmesi yanı sıra müşterilerin perakende deneyiminin iyileştirilmesi için de olarak kullanılmak için üretildi kim yenilik; uzun olasılık vadeden bir bölüm olarak görünür. Asus aracılığıyla girişim birliği yapan StratosMedia, Asus Fansız Chromebox modelinden güç yerleşim bölgesi dijital tabela çözümleriyle sektörlerin kim ihtiyaçlarına reaksiyon veriyor. Kim girişim birliğinden yararlanan Conquest Staging, etkileşimli yanı sıra finansör odaklı kamyon stantlarını kuruyor. Kim stantlarda ziyaretçiler kendilerine ısmarlama bilgilere yanı sıra sıkça sorulan soruların yanıtlarına erişebiliyor. Başına bir bilgilendirme ekranı ziyaretçilerin ilgi alanlarını yanı sıra taleplerini anlayıp kamyon üreticilerine bunlar çevresinde çalışmalar sunacak moda tasarlanıyor.

Asus fansız Chromebox

Bilgilendirme ekranları sayesinde ziyaretçiler evden ya da bayiden eleme süreci sürüşü rezervasyonu yapabiliyor, otomobille gergin bilgilerin telefonlarına gönderilmesini isteyebiliyor yanı sıra yapılandırma aracını yoluyla otomobili istedikleri renkte görebiliyor. Asus Fansız Chromebox’ın sert donanımı yanı sıra StratosMedia’nın GDPR gözlemlemek yazılımı sayesinde elde etmek edilen dürüst gerçek zamanlı, sofistike yanı sıra sentetik bilgi destekli analizler sayesinde kamyon şirketleri müşterilerinin pazar yapısını yanı sıra ilgi alanlarını anlayabiliyor. Sonuç olarak ziyaretçiler stantta istisnai olarak daha neşeli deneyimler yaşayabilirken şirketler de müşterilere yönelik daha istisnai olarak çalışmalar toplayabiliyor.

“Ürünlerimizi müşterilerimize daha detaylı yanı sıra finansör odaklı bir etkileşimli bilgi ile sunma ihtiyacı hissettik. Hepsi birden dürüst gerçek zamanlı misafir analizi becerisine kavuşmayı da istedik.” diyen Conquest Staging Baş yönetici’su Tristan Kurz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Asus Fansız Chromebox’ı kullanan aslen tedarikçi olmaktan gurur duymak duyuyoruz. Inşa etmek deneyimi yanı sıra verimlilik beklentilerimizin istisnai olarak ileri oldun. StratosMedia yanı sıra Asus girişim birliği yanı sıra Conquest Staging’in tasarımı yanı sıra üretimiyle ortaya istisnai olarak derecede sert bir öğe sonuç.

Fansız oluştur yanı sıra uzun verimlilik

1,2 kg ağırlığındaki Asus Fansız Chromebox çeşitli benzersiz alışkanlık alanında bilgi sunuyor. Dijital tabelalar, bilgilendirme ekranları, depolar, dönüştürme noktaları yanı sıra hizalama tercih alanlarda olarak kullanılmak için üretildi kim sürüm, 10. Yaratılış Intel işlemciye kurucu aslen fansız Chromebox sürüm olma unvanını da taşıyor. Fansız hafif alüminyum mülk huzurlu yanı sıra dikkatle bir biçimde çalışıyor hepsi birden toza e karşı gözetim sağlıyor. Kim da servis ihtiyacını azaltıyor. Ultra derhal karşılık için USB-C 3.2 Genetik 1 yanı sıra USB 3.2 Type-A girişlerine kurucu olan üründe internete erişilebilirlik Wi-Fi 6 desteğiyle sağlanıyor. Benzer şekilde 16 GB DDR4-2666 bellek yanı sıra 512 GB M.2 SSD depolama alanı alanı bulunuyor. Yerleşik Google Play desteğine kurucu Google Chrome OS’in {otomatik} güncellemeleri cihazın tutarlı en toparla stil yazılımları taşımasını sağlarken virüslere, ölümcül yazılımlara yanı sıra çeşitli diğer sorunlara e karşı da güvenlik ve güvenlik katmanı oluşturuyor.

Gözetim tarafında da elindeki kozları kullanan Asus, fansız Chromebox modelinde 7/24 çevrimiçi itibar sağladığından emin aslında olmak için kesinlikle testlerden geçiriliyor. Testler ile çevrili 35 ölçüde sıcaklıkta yanı sıra %80 nemde 168 izle analiz tercih katı aşamalar bulunuyor. Kim testler ürünlerin Asus standartlarını yakaladığından emin aslında olmak için yapılıyor.

ASUS Fanless Chromebox
Asus Fansız Chromebox

Bilgilendirme ekranlarında yanı sıra dijital tabelalarda gösterilen içerikler açıkça uzaktan yönetilebiliyor. Şirketler kim sayede programlarını rutin olarak güncelleyebiliyor yanı sıra pazardaki değişikliklere huzur sağlayabiliyorlar. Benzer şekilde, kilitlenebilen VESA inşa etmek aparatı yanı sıra ısmarlama kablolu televizyon kilidi sayesinde Asus Fansız Chromebox’ı çeşitli benzersiz konumda basit yanı sıra dikkatle bir moda kiralama uygulanabilir. Makine benzer şekilde 3 adet 4K ekranla göz kamaştırıcı yanı sıra net görüntüler sunup üretkenliği artırabiliyor. Fansız tasarımı yanı sıra etkileyici performansıyla Asus Fansız Chromebox, çeşitli benzersiz uygulamaya geliştirmek vererek optimum bonus teklifi sağlıyor.

Asus yanı sıra StratosMedia’nın dijital tabela çözümlerinden şaşırtıcı bir şekilde mutlu kaldığını kelimeler eden Conquest Staging, eşdeğer bilgilendirme ekranlarını yanı sıra dijital tabela çözümlerini bir tane daha satın alma merkezlerinde kullanmayı da planlıyor. İlgi çeken sahnelerin yanı sıra sunumların ardından kamyon üreticilerinin de kim teknolojiye tepkilerinin tamamen olduğu gözlemlendi. Kim bilgilendirme ekranlarının sunduğu dürüst gerçek zamanlı analizler, yapılan yatırımın karşılığının alınmasını sağlıyor.

Asus gelecekte ekstra dik sektörde dijital tabela çözümleriyle bağlantı kurmayı planlıyor. Asus Fansız Chromebox’ın başarısını daha vaktinden önce götürmek isteyen Asus, ısmarlama finansör yolculukları sunmayı hedefliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus’un fansız Chromebox modelleri StratosMedia dijital tabela çözümlerine güç veriyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply