ASUS’un Raspberry Pi Alternatifi 4K Video Destekleyecek

ASUS’un Raspberry Pi Alternatifi 4K Video Destekleyecek

Raspberry Pi ekipman önemli ölçüde hobi olarak elektronik aletler aracılığıyla uğraşanlar için vazgeçilmez ve ayrıca bunlara bir seçenek de ASUS’tan servet.

Raspberry Pi ekipman düzenli olarak problem çözebiliyor bunu söyledikten sonra Desen uzun devam ediyor gücü isteyen görevlere geldiğinde tıkanmalar yaşanıyor çeşitli diğer taraftan ASUS sunduğu çözümle bunların önüne geçecek seç. Tinker Board adı bunu göz önünde bulundurarak kim üreticisi özellikleriyle başlangıç ​​aşaması plana çıkıyor.

Tinker Board anında anında Raspberry Pi büyüklüğünde bunu söyledikten sonra 4 çekirdekli Rockchip işlemcisi 4K çevrimiçi video ve ayrıca 24-bit gürültü oynatabiliyor. Minik bir medya ana gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için olağanüstü bir seçenek muhtemelen. Kartta benzer şekilde 2 GB RAM tesis alıyor. Kim da Raspberry Pi’nin sunduğu RAM miktarının Bir çift sağlam beklemek. Kartta benzer şekilde gigabit Ethernet girişi ve ayrıca taze üretim SDIO tesis alıyor.

Bütün kim özelliklerle beraber içsel olarak Tinker Board rakiplerinden epeyce daha {pahalı}. 68 dolarlık kartın yazılımı da kapsamlı tereddüt işaretlerinden birisi. Raspberry Pi seç Tinker Board’da da Debian Linux bulunuyor. Benzer şekilde ana sayfa içi kurulum için Kodi desteği erişilebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS’un Raspberry Pi Alternatifi 4K Video Destekleyecek

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply