ASUS’un ROG G551 ve ROG G771 dizüstü bilgisayarları üstün oyun performanslarıyla dikkat çekiyor – Hardware Plus

ASUS’un ROG G551 ve ROG G771 dizüstü bilgisayarları üstün oyun performanslarıyla dikkat çekiyor – Hardware Plus

Oyun severler için tasarlanan 15 inç ve 17 inç dizüstü bilgisayarlar Intel Core i7 işlemcileri aracılığıyla birbirleriyle üstün performansı düzeltmek tanımlıyor. Sorun aracılığıyla stresli yakalama bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“ASUS üstün oyun performanslarıyla dikkat çeken ROG G551 ve ROG G771 dizüstü bilgisayarlar

ASUS’un oyunculara yönelik geliştirilen ROG ailesinin 15 inç’lik ROG G551 ve 17 inç’lik ROG G771 oyunculara ısmarlama dizüstü bilgisayarları duyurdu. Son zamanlarda G serisi modeller, öncülleriyle kıyaslandığında verimlilik açısından ileriye yönelik bir adımı somutlaştırmak ediyor. Modellerin Intel Core i7’ye {kadar} işlemcileri ve oyun severlere yönelik NVIDIA GeForce GTX resim kartı günümüzün oyunlarının en uzun ayarlarda oynanabilmesine olanak tanıyor. G serisi dizüstü bilgisayarlar büyük açılı IPS ekranları sayesinde estetik maharetlerini sergileyerek oyun severlere Full HD estetik rastgele yaşatıyor. Ürünlerin inanılmaz monitörlü oyun deneyimi veya birkaç yükümlülük işlevleri için 4K / UHD takip Trinity Display çıkışı da bulunuyor.

G serisinin kendine özgü geliştirmek mekanik ile çevrili mat daha koyu, zımparalanmış hafif alüminyum hatlar ve kırmızımsı değerli taş azaltmak kenarları içeriyor. Kapağın ileri ise aydınlatılmış bir ROG logosu merkez alıyor. Oyun severlerin ihtiyaçlarına bağlı olarak tasarlanan klavyelerin ve ayrıca pratik olarak mükemmel sakin soğutma sistemi fan sesini en aşağı seviyeye indirerek ısıyı yok ediyor ve oyuncuların oyun rastgele Daha önce hiç bozulmuyor.

ASUS ROG G551

Meraklısına ısmarlama, üstün oyun performansı

Son zamanlarda G serisi dizüstü bilgisayarlar en son zamanlarda oyunların gerektirdiği verimlilik için Intel Core i7’ye {kadar} işlemcilerle donatılmış bulunuyor. Oyun meraklılarına ısmarlama olarak zanaat, Microsoft DirectX 11 destekli NVIDIA GeForce GTX 850M / GTX 860M göstermek kartları daha usta görseller ve daha akıcı oyun içi görüntüler temin ediyor. G serisi modelleri, performansı teklif için gereken benzeri görülmemiş güçle baş etmek için ısıyı en aşağı ses seviyesiyle ortadan tam olarak bir stil kaldıran, güçlendirilmiş bir soğutma sistemine sahipler.

Sizi oyunun dünyasının sağa banliyö işitsel ve estetik deneyime erişilebilir olun

15 inç ve 17 inç G serisi dizüstü bilgisayarlar ROG G551 ve ROG G771 Full HD (1920 x 1080 uzlaşma anlaşması) ekranla birbirleriyle olay. Ekranların 178 derecelik büyük görüntüleme açıları sayesinde oyun severler ikamet {kadar} gerçeklik ve aslına avantajlı renklerle oyun deneyimi yaşayabiliyorlar. Trinity Display teknolojisi kullanıcıların, G serisini lot üçe varan dış ekranlara HDMI 1.4 veya Mini DisplayPort ile bağlayabilmelerini sağlıyor. Kim sayede inanılmaz monitörlü oyun ve inanılmaz görevli birlikte çalışmak başarılabilir olay.

ASUS ROG G771
ASUS ROG G771

Standart ROG tasarımı

G serisi dizüstü bilgisayarlar, mat daha koyu, zımparalanmış hafif alüminyum hatlar, kırmızımsı değerli taş azaltmak kenarlar ve gözden geçirme ileri aydınlatılmış ROG logosuyla, ROG’un genlerine yerleşmiş geliştirmek öğelerini birebir yansıtıyor. G serisi dizüstü bilgisayarlar ROG teması aracılığıyla takip olarak, basit birlikte çalışmak ve oyun deneyimine yönelik ısmarlama WASD dizilimine yaratıcı tuşlar ve tuhaf parçalı klavye aracılığıyla donatılmış bulunuyor. Arka uç aydınlatmalı tuşlar kırmızımsı renkte parlayarak, oyun severlerin aşağı aydınlatma koşullarında daha sakin görebilmelerini sağlıyor.

Teknik özellikler
Yöntem özellikler

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS’un ROG G551 ve ROG G771 dizüstü bilgisayarları üstün oyun performanslarıyla dikkat çekiyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply