ASUS’un Sıvı Soğutmalı Dizüstüleri Türkiye’de! – Hardware Plus

ASUS’un Sıvı Soğutmalı Dizüstüleri Tavuk’de! – Hardware Plus

ASUS tonit yaptığı açıklamada, Republic of Gamers (ROG) serisinin kısıtlı sayıda üretilen dünyanın aslen {sıvı} soğutmalı lig dizüstü bilgisayarı GX700’den 4 adet Tavuk’ye getirdiğini duyurdu.

Takılıp çıkarılabilir soğutma modülü Hidro Overclock Sistemi’ne kurucu GX700, Intel i7-6820HK İşlemci yanı sıra Nvidia GeForce GTX 980 gözünde canlandırmak kartına kurucu. Aynı anda dünyanın aslen 4K UHD lig dizüstü olma ünvanını da elinde bulunduran GX700 Nvidia G-SYNC’i destekliyor.

GX700 içerisinde ısı enerjisi yayan bileşenlerin kabaca {sıvı} soğutmayı dolaştıran bir pompa kullanan program sayesinde, 2 radyatörün tesis aldığı soğutma modülünden başarıyla geçti {sıvı} soğutma, ısıyı dağıtıyor. Soğutma modülü yanı sıra GX700 arasındaki ROG patentli karşılık ise {sıvı} soğutmanın sızdırma olmaksızın dolaşımını sağlıyor. Malum, dizüstü bilgisayarda {sıvı} soğutmanın sızdırma tehlikesi masaüstü kasalara bağlı olarak şaşırtıcı bir şekilde çok daha fazlası. Ama Asus kim konuda kendisine güveniyor.

Tavuk’de özellikle 4 adet bulundu kim dizüstüne 19.999 TL içgörü edilen dönüşüm fiyatı aracılığıyla sunuluyor. Nerelerde satışa sunulduğuyla endişeli firmayla bağlantıya geçtik, uzmanlık ücret gelmez haberimizi güncelleyeceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS’un Sıvı Soğutmalı Dizüstüleri Türkiye’de! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply