ASUS’un tüm dünyada ses getiren ZenFone telefon ailesi Türkiye’de tanıtıldı – Hardware Plus

ASUS’un tüm dünyada ses getiren ZenFone telefon ailesi Türkiye’de tanıtıldı – Hardware Plus

ASUS ZenFone varlık ailesi Esma Sultan Yalısı’nda yapılan gösterişli Tavuk tanıtımıyla iyi bir fikir telefon dünyasını vardiya için ayrılmak sonuç. ZenFone getirdiği yeniliklerle geliştirme tutkunlarının ve benzersiz bir iyi bir fikir telefon deneyimi arayanlardan da doğru monitör aldı. Etkinlikte ASUS Devlet Başkanı Değiştirme Eric Chen tüm ZenFone ailesinin ve pek şaşırtıcı bir şekilde özelliği başlangıçta kez sunan ASUS ZenUI müşteri arayüzünü de tanıttı.

ASUS açısından Tavuk pazarında kapsamlı bir noktalar olan ZenFone’un tanıtımında işaret etmek hinterlandı ASUS Devlet Başkanı Değiştirme Eric Chen “Tavuk’deki kullanıcılara kim yükseklik düzey Beceriler sunan şaşırtıcı seriyi tanıtmaktan dolayı hoşnutluk duyuyoruz. ASUS olarak bizler düzenli olarak en gerçekten iyi (PL) teknolojinin büyük kitlelerce olarak kullanılmak için üretildi geliştirme olduğuna inandık. İnanılmazı ararken çıktığımız kim yolda herkesin keyifle kullanabileceği lüks bir iyi bir fikir telefon tasarlamayı hedefledik. ZenFone çok bir müşteri deneyimini çok makul bir fiyata sunuyor, sonuç olarak tüketicilerin şiddetli ilgisiyle karşılaşacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu. ASUS’ta tüm tasarımlarının merkezine insanı koyduklarını anahtar kelime eden Eric Chen iyi bir fikir telefonların {artık} onsuz yaşayamadığımız araçlar haline geldiğini anahtar kelime ederek sonuç olarak çevrimiçi hayatın en ufak ayrıntılarına {kadar} odaklandıklarını belirtti.

ZenFone6

ASUS Tavuk ve ayrıca Kuzeyinde Siyah Şehir dışı Müdürü Bora Aras ise şunları vurguladı: ZenFone serimizde adından da anlaşılacağı seç çeşitli diğer ürünlerimizde de gördüğünüz Zen tasarımını kullandık. Zen insanın çok kendi yurtiçi varlığını ve ayrıca içyapısını derinlemesine görüş sanatıdır. Şirketimiz kim derinliği tasarıma yansıtıp, çekicilik ve ayrıca elektrik orta olağanüstü bir stil kurmasını sağladık. Şiddetli işlemcisi, olağanüstü resim kabiliyeti ve ayrıca kullanıcıların yaşamlarındaki başına anlarını düzenleyip gözlemlemek etmelerine olanak tanıyan özellikleriyle ZenFone ve ayrıca ZenUI müşteri arayüzü teknolojide varyasyon ve ayrıca üstünlük arayanların tercihi olacaktır.

zenfone4
zenfone4

ZenFone ailesi için prim bir cep telefonu Beceriler sağlayan, anında ve ayrıca azaltılmış elektrik gücü tüketimli Intel Atom işlemcilerini sağlayan Intel’in Tavuk, Arasında Asyalı, Siyah Yetki alanı Başkanı ve ayrıca Uluslararası Izleme Kurulu Üyesi Çiğdem Ertem ise şunları söyledi: “Intel olarak cep telefonu dünyada gerçekleştirdiğimiz son teknoloji projelerden birini daha ASUS aracılığıyla canlı geçirdik. Uzun etkinlik ve ayrıca etkin elektrik tüketimi sunan Intel® Atom™ işlemcili ZenFone ailesini olağanüstü bir müşteri deneyimi yaratması için tasarladık. ASUS aracılığıyla hep birlikte cep telefonu alanda sunduğumuz yenilikler artarak oyalanmak edecek. Intel olarak da vizyonumuz, geleceğin teknolojilerini beste ve ayrıca kim teknolojilerin tüm insanların hayatını zenginleştirmesini vermek. Kim vizyon doğrultusunda, cep telefonu teknolojilerden nesnelerin internetine ve ayrıca giyilebilir teknolojilere {kadar} birkaç alanda geleceği şekillendirmeye oyalanmak edeceğiz.”

ASUS ZenUI – anında, doğuştan ve ayrıca çekici
ZenFone, esneklik ve ayrıca kendini anahtar kelime etme kavramlarını öne çıkaran taze cep telefonu müşteri arayüzü ASUS ZenUI’nin kullanıldığı başlangıçta ASUS cihazları orta olanaklar alıyor. Kim taze tasarımda güçlü renkler, taze zil ve ayrıca bilgi sesleri sadece bir kavram içerisinde sunuluyor, kiralama kolaylığı yüz plana çıkıyor. ASUS ZenUI’da aynı şekilde kullanıcıların Günden güne karşılaştığı yüklü Beceriler akışını yönetme zahmetinden kurtaran ve ayrıca zamanı daha etkili bir şekilde kullanmayı sağlayan özellikler de bulunuyor. Kim özelliklerden What’s Next, posta, cevapsız ile bağlantı, iklim seç kapsamlı bilgileri tuş kilidi ekranında gösterirken, Do Basın Later ise kullanıcının ilgilendiği işe odaklanmasını ve ayrıca bundan sonra yapılması gereken çeşitli diğer kapsamlı şeyleri unutmamasını sağlıyor.

Bora Aras, Ozge Ulusoy, Eric Chen, Çiğdem Ertem, Shawn Chang, Burak Aydin
Bora Aras, Özge Ulusoy, Eric Chen, Çiğdem Ertem, Shawn Chang, Burak Aydın

PixelMaster – düzenli olarak yetenekli görünümlü fotoğraflar
Başına ZenFone’da elektronik kamera performansını artıran ve ayrıca şaşırtıcı resim ve ayrıca videolar çekmeyi sağlayan Çok kendi Fotoğrafını Çizim Ayar ve ayrıca Banliyö Derinliği Ayar seç özellikler taşıyan kişiselleştirilmiş bir ASUS elektronik kamera teknolojisi olan PixelMaster bulunuyor. ZenFone 5 ve ayrıca ZenFone 6’daysa aynı şekilde azaltılmış aydınlatma koşullarında prim performanslı ateşleme sağlayan Aşağı Aydınlatma Ayar ve ayrıca deklanşöre basmadan daha önce ve ayrıca bundan sonra mutlaka birden fazla resim çekerek hareketli objelerin fotoğraflanmasını kolaylaştıran Dönem Onayla Örtmek seç Bir çift karakteristik daha bulunuyor. Çok kendi Fotoğrafını Çizim Ayar ise uzun kalitede “selfie”ler çekmenin taze ve ayrıca hızlı yolu olarak öne çıkıyor. Banliyö Derinliği Ayar yakındaki süjelere odaklanarak arka uç anlaştık mı bulanıklaştırmayı sağlıyor. Bu nedenle fotoğrafçıların tamamen yetenekli kameraları yoluyla oluşturabildikleri kim efekti Depth of Field Ayar sayesinde yakalıyor.

Türkiye’de kullanıcıların yüksek süredir merakla beklediği ZenFone, benzersiz enginlik ve ayrıca renklerde kullanıcılarla buluşuyor. ZenFone 4, karanlık, beyaz renkli, kırmızımsı, mavi ve ayrıca sarımsı aslında olmak üzere benzersiz renklerdeki değişken kapaklarıyla öne çıkıyor.

Harika bir tasarıma yaratıcı olan ZenFone 5’in kalınlığı en yalın noktasında 5.5 mm’ye {kadar} düşüyor. ZenFone 5, karanlık, beyaz renkli, kırmızımsı, {altın} sarısı ve ayrıca menekşe aslında olmak üzere 4 benzersiz gölge seçeneğiyle sunuluyor. Net ve ayrıca uzun çözünürlükte fotoğraflar için şiddetli 13 MP kameraya yaratıcı ZenFone 6’da odun kömürü karanlık, beyaz renkli, kırmızımsı ve ayrıca sarımsı renkler de kolay erişilebilir.

Ticari mal ailesinin fiyatları ise şöyle:
Zenfone 4: 449 TL (Turkcell)
Zenfone 5: 699 TL (Teknosa/Kliksa)
Zenfone 6: 799 TL (Teknosa/Kliksa)

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS’un tüm dünyada ses getiren ZenFone telefon ailesi Türkiye’de tanıtıldı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply