ASUS’un “We Transform” ürünlerinde geldiği son nokta tanıtılıyor – Hardware Plus

ASUS’un “We Transform” ürünlerinde geldiği son nokta tanıtılıyor – Hardware Plus

ASUS’un, Intel işlemcili en taze ürünleri, 3-5 Aralık tarihleri orta İstinye Araç park yeri, 10-12 Aralık tarihleri orta Cevahir, 17-19 Aralık tarihleri orta Marmara Tartışma forumu yanı sıra 24-26 Aralık tarihleri orta İstanbul Tartışma forumu satın alma merkezlerinde tüketici aracılığıyla buluşuyor. Kim tarihler orta ASUS standını randevu eden kullanıcılar, geçici dönem geçmişte sıkmak tanıtımı yapılan “We Transform” ürünleri Transformer Book T100, Transformer Book Trio, taze ZENBOOK aracılığıyla Fonepad 7’yi dikkatle inceleme fırsatı bulacaklar.

ASUS’un İstinye Araç park yeri, Cevahir, Marmara Tartışma forumu yanı sıra İstanbul Tartışma forumu satın alma merkezlerinde kurduğu standını randevu edenler, #wetransform hastag’iyle deneyimlerini twitter’da paylaşabilecek.

İşte ASUS’un en taze ürünleri:

Transformer Book T100 – sıkıca taşınabilen dizüstü kişisel bilgisayar aracılığıyla ek bir arada

ASUS Transformer Book T100, 10.1 inç, Intel® Atom™ “Bay Trail” 4 merkez işlemci çipi yanı sıra mutsuz Windows 8.1 ek olarak kullanılabilen ayrılabilir HD ekranıyla ultra portatif bir üreticisi. Keskin tasarımı yanı sıra katı yapısıyla Transformer Book T100, özel 1,07 kg ağırlığıyla en küçük ultra portatiflerden bir birey olmakla kalmıyor, hepsi birden 10 inç tabletler orta 550 gr aracılığıyla en hafiflerden bir birey.

asus-transformer-book-t100

Transformer Book T100 taze Intel® Atom™ Bay Trail TZ3740 4 merkez işlemcisiyle sorunsuz birkaç peşini bırakmamak, sürdürmek performansı yanı sıra 11 saate çıkabilen elektrik pili gücüyle çok bir elektrik gücü verimliliği sağlıyor. Küçük klavye parçası, yüksek dönem huzurlu kiralama için etkileyici zanaat tuş tasarımı, Windows 8.1 kullanımını destekleyen birkaç dokunmatik touchpad’i yanı sıra USB 3.0 özelliklerine kurucu. Özellikle 10.5 mm inceliğindeki Transformer Book T100 178 büyüklük varsayım açısı yanı sıra pürüzsüz örüntü kalitesiyle HD 10.1 inç IPS birkaç dokunmatik bir ek. Transformer Book T100 bunlara ek olarak Word, Excel, PowerPoint yanı sıra OneNote programlarının doğru sürümünü endişe verici Microsoft Home & Student 2013 yüklenmiş olarak olay yanı sıra hem zemin hem de şirket için etkileyici bir performans çözümü sunuyor.

Transformer Book Trio – sıradışı bir harika bir şekilde tasarımda dizüstü, ek yanı sıra masaüstü PC

ASUS Transformer Book Trio, bir kişinin dizüstü kişisel bilgisayar veya Bir çift kişinin aynı zamanda ek yanı sıra masaüstü PC olarak kullanabileceği ultra portatif cihazların taze bir örneği. Transformer Book Trio, Windows 8 dizüstü kişisel bilgisayar modunda 4. yaratılış Intel® Core™ işlemciye sahipken, “PC İstasyon” klavyesinden ayrılıp bir Android ek olarak kullanılırken çok kendi Intel® Atom™ işlemcisini kullanıyor.

asus-transformer-pad-trio

O yaş terminal, dış bir monitöre bağlanarak gizlice bir Windows 8 masaüstü PC olarak kullanılabiliyor.

Taze ZENBOOK UX301 – en güçlü uygulamalarda rağmen akıcı bir etkinlik

İlk kez Computex 2013’te sergilenen taze Zenbook UX301, ödüllü ZENBOOK tasarımına dayanan kader yaratılış bir Ultrabook. Kim taze varyasyon, ZENBOOK’lara damgasını vuran metal “bükümlü” bir tasarıma kurucu, bunun ve ayrıca pırıl pırıl bir Corning Gorilla Glass 3 tabakası, kim cihazı son büyüklük katı yanı sıra yenilikçi kılıyor.

1920 x 1080 Full HD yanı sıra 2560 x 1440 WQHD çözünürlüğe kurucu 13.3 inçlik bir gözünde canlandırmak, taze ASUS ZENBOOK’un son büyüklük net görüntüler yanı sıra metinler sunmasını sağlıyor. IPS gözünde canlandırmak teknolojisi de 178 büyüklük varsayım açılarında müreffeh yanı sıra dürüst gerçek renkler sunarken, 10-noktalı birkaç-dokunmatik özelliği, Windows 8 aracılığıyla harika bir şekilde yanı sıra savunmasız bir başparmak kontrolü imkanı veriyor.

asus-zenbook-ux301

Taze ZENBOOK, sorunsuz birkaç-Hesap verebilirlik performansı yanı sıra olağanüstü elektrik gücü verimliliği için 4. yaratılış Intel® Core™ işlemcilere kurucu. En uzun kalitede bir 28W Core i7-4558U çift-merkez opsiyonu en talepkar uygulamaların rağmen sıkıca çalışmasını sağlıyor. Tercihi 512RAID0 SSD depolama alanı alanı ise performansı inanılmaz daha en uygun seviyelere taşıyor.

Aytaşı beyazı yanı sıra Safir mavisi renklerde üretilen ZENBOOK UX301, uzun hızda kablosuz istatistik akışı için 802.11ac Wi-Fi’ya yanı sıra USB 3.0 yanı sıra Bluetooth 4.0’ın da harmanlanmış olduğu devasa iletişim seçenekleri sunuyor. Bütün bütün modeller, {otomatik} aydınlatma seviyesi kontrolüne kurucu geri aydınlatmalı klavye yanı sıra Windows 8 jestlerini harika bir şekilde destekleyen birkaç-dokunmatik touchpad barındırıyor. ASUS SonicMaster gürültü teknolojisi de video klip, şarkılar yanı sıra oyunlarda müreffeh yanı sıra tamamlayınız sesler için bütün modellerde tipik olarak bulunuyor.

ASUS Fonepad 7 – hem telefon hem ek!

ASUS Fonepad 7 hem bir mantıklı telefonun sesli çağrı özelliklerini hem de bir tabletin karşılayabileceği kıkırdayarak fırsatlarını önemseyen, ama özel bir üreticisi taşımanın rahatlığını gerçekten istiyorum eden insan için avantajlı.

asus-fonepad-7

Özellikle 10,5 mm kalınlığında yanı sıra 340 gr. ağırlığında olan ASUS Fonepad 7, Pislik tutmayan 7 inçlik ekranı yanı sıra Miracast kablosuz video klip oynatma özelliği, gözlemlemek HDTV’ler ile eğlenceyi devasa ekrana taşıyor!

Hyper-Threading teknolojisine kurucu Intel® Atom™ Z2580 işlemci çipi barındıran ASUS Fonepad 7, Android 4.2 aracılığıyla harika bir şekilde birkaç-Hesap verebilirlik imkanı sağlıyor.

ASUS Fonepad 7, özelleştirilebilen tüketici arayüzüyle kültürel medya bilgisini birleştirmek ederek kullanıcıların, ikamet listelerinde arkadaşlarının son kültürel medya güncellemelerini veya itibaren bakmak bildirimlerini görmelerini sağlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS’un “We Transform” ürünlerinde geldiği son nokta tanıtılıyor – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply