Asus’un yeni madencilik anakartı 20 GPU slotuna sahip – Hardware Plus

Asus’un yeni madencilik anakartı 20 GPU slotuna sahip – Hardware Plus

(*20*)Ünlü kişilik bileşenler devi ASUS, kripto para yönetimi madencilerine ısmarlama yeni bir anakartı duyurdu. Anakartın adı H370 Mining Master şeklinde açıklandı.

(*20*)İlginizi çekebilir: Kuveyt Ödünç verme Kurumu kısıtlama ötesi ödemeler için Ripple’ı olarak görüntüle etti

H370 Mining Master GPU yönetim sistemine sahip

(*20*)H370 Mining Master, geçmek yılki B250 Mining Master‘ın özelliklerini bir kaç büyük geliştirme aracılığıyla oyalanmak ettiriyor. ASUS kriptoyla endişeli ürünleri bağlamında “anında jenerasyon için formüllerin düzeltmek tanımlandığını” söylüyor. Bunlara ek olarak cihazın en büyük özelliği 20 resim kartını(GPU) aynı zamanda destelemesi iyilik öyle gibi görünmek.

(*20*)

(*20*)Sıkmak açılamasında şirketin anakart için bir ücret bilgisi yayımlamamasının yakın cihazın kim yılın 3 üncü çeyreğinde piyasaya çıkacağını belirtiyor. Şirketin önümüzdeki tam hafta Tayvan’daki Computex 2018 etkinliğinde ürünü duyurması bekleniyor.

(*20*)Bunlara ek olarak anakartta kullanıcıların sisteme takılı 20 resim kartının durumlarını bağlı kalarak etmelerini sağlayan yerleşik bir yönetim sistemi de bulunuyor. Kim yerleşik yönetim sistemi ASUS‘un açıklamasına bağlı olarak makinenizi koruma için çok çok daha az yaş harcamanıza ana sebep kaza ve ayrıca kim da hatta daha fazla madencilik yapabileceğiniz anlamına olay.

(*20*) Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus’un yeni madencilik anakartı 20 GPU slotuna sahip – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply