Asus’un yeni Zenfone serisi: Asus Zenfone 3 – Hardware Plus

Asus’un yeni Zenfone serisi: Asus Zenfone 3 – Hardware Plus

Itibaren haberlere bağlı olarak Asus, Zenfone serisine ait yeni telefonları duyurmaya hazırlık. Geçtiğimiz günlerde GFXBench testinde de görünen Asus’un kim yeni telefonları, Asus Zenfone 3 yanı sıra Asus Zenfone 3 Deluxe.

Sürüm numarası Z012D olan Asus Zenfone 3; söylenene bağlı olarak Qualcomm’un Snapdragon 650 patates cipsi seti, 3 GB RAM yanı sıra 32 GB dahili depolama alanı alanı aracılığıyla hep birlikte kader. 5,5 inç boyutunda 1080p ekrana kurucu gidiyor olan Asus Zenfone 3’ün arka uç kamerası 12 MP, yüz kamerası ise 8 MP gidiyor.

Sürüm numarası Z010DD olan Asus Zenfone 3 Deluxe ise; Qualcomm Snapdragon 615 patates cipsi set, 3 GB RAM yanı sıra 32 GB dahili depolama alanı alanı barındıracak. 5.9 inçlik 720p bir göster barındıracak olan Asus Zenfone 3 Deluxe, hepsi birden 12 MP bir arka uç elektronik kamera yanı sıra 5 MP bir yüz kameraya kurucu gidiyor.

İkisi de Android Marshmallow koşu sistemiyle hep birlikte kader olan cihazların 31 olabilir – 4 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Computex 2016’da tanıtılması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Asus’un yeni Zenfone serisi: Asus Zenfone 3 – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: (*3*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply