ASUS’un yılbaşı için hediye seçenekleri hem üstün performanslı hem de uygun fiyatlı! – Hardware Plus

ASUS’un yılbaşı için hediye seçenekleri hem üstün performanslı hem de uygun fiyatlı! – Hardware Plus

ASUS, yılbaşı hediyesi olarak kullanıcı elektroniğini analiz etmek isteyenlere birbirinden etkileyici varlık seçenekleri sunuyor. ASUS’un 1 santimetreden daha yalın tableti MeMO Pad 7 yanı sıra kullanıcının isteğine bağlı olarak hızlı bir şekilde tablete dönüştürülebilen dizüstü kişisel bilgisayar ASUS Transformer Book T100, yılbaşında sevdiklerini hoş olmayan sürpriz hediyeleriyle sevindirmek isteyenler için uygun maliyet yanı sıra erişilebilirlik kolaylığıyla görücüye çıkıyor.

Yılbaşı coşkusuna hızıyla yetişen ek: ASUS MeMO Pad 7 (ME176c)

ASUS MeMO Pad 7, tabletlerde oran yanı sıra hızlı taşınabilirlik sonuç tüketicilere sunulabilecek en faydalı hediye seçenekleri orta tesis alıyor. Yüksek batarya ömrü yanı sıra son zamanlarda üretim Android 4.4 KitKat çalışma sistemiyle ASUS MeMO Pad 7, kullanıcıları bütün multimedya yanı sıra ağ ihtiyaçları için muazzam bilgisayarları kullanma derdinden kurtarıyor. ASUS MeMO Pad 7’nin çeşitli dokunmatik 7.0 inç ekranı sayesinde kullanıcılar sonuçlandırmak çıkan oyunları da rahatlıkla oynayabiliyor. Üstün teknik yapısal aracılığıyla üretilen 4 çekirdekli Intel işlemci çipi yanı sıra Bluetooth 4.0 desteği sayesinde MeMO Pad 7, kurumsal seyahatinde üretkenliği artıracak bir varlık olarak tanımlanıyor.  ASUS MeMO Pad 7, Micro SD hafıza kartı desteği yanı sıra kablosuz görüntü aktarma tercih özellikleriyle de bir tabletten beklenebileceklerin şaşırtıcı bir şekilde ötesine acı.

ASUS MeMO Pad 7, şu anda yılbaşına özelleştirilmiş 349 TL’den başlayan fiyatlarla hediye arayanlara bir bakış kırpıyor.

İster ek, ister dizüstü: Transformer Book T100

ASUS Transformer Book T100, 10,1 inç, Intel® Atom™ “Bay Trail” 4 birincil işlemci çipi yanı sıra mutsuz Windows 8.1 ek olarak kullanılabilen ayrılabilir HD ekranıyla ultra portatif bir ekipman olarak öne çıkıyor. İş gereksinimlerinin ve ayrıca organizasyon, parmak şıklatmak yanı sıra şarkılar keyfini de dayanıklı isteyenler için etkileyici bir yılbaşı hediye seçeneği olarak öne çıkan Transformer Book T100, özellikle 1,07 kg ağırlığıyla başına yere rahatlıkla taşınabiliyor yanı sıra en küçük ultra portatiflerden bir kişi unvanını izin vermek ediyor.

asus_t100_

Transformer Book T100 son zamanlarda Intel® Atom™ Bay Trail TZ3740 4 birincil işlemcisiyle sorunsuz çeşitli peşini bırakmamak, sürdürmek performansı yanı sıra 11 saate çıkabilen elektrik pili gücüyle son derece bir elektrik enerjisi verimliliği sağlıyor. Küçük klavye parçası, yüksek zaman dilimi sakin kiralama için etkileyici üretilmiş tuş tasarımı, Windows 8.1 kullanımını destekleyen çeşitli dokunmatik touchpad’i yanı sıra USB 3.0 özelliklerine yaratıcı. Özellikle 10,5 mm inceliğindeki Transformer Book T100 178 seviye tahmin açısı yanı sıra pürüzsüz örüntü kalitesiyle HD 10.1 inç IPS çeşitli dokunmatik bir ek. Transformer Book T100 benzer şekilde Word, Excel, PowerPoint yanı sıra OneNote programlarının doğru sürümünü ilgili Microsoft Home & Student 2013 yüklenmiş olarak olay yanı sıra kurumsal hayatı için etkileyici bir performans çözümü sunuyor.

ASUS Transformer Book T100, 999 TL’den başlayan fiyatlarla satışta!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ASUS’un yılbaşı için hediye seçenekleri hem üstün performanslı hem de uygun fiyatlı! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply