Atari CEO’su Yaptığı Açıklamayla Yeni Konsol Söylentilerini Doğruladı

Atari CEO’su Yaptığı Açıklamayla Yeni Konsol Söylentilerini Doğruladı

Atari geçtiğimiz günlerde Ataribox projesi aracılığıyla karşımıza çıkmıştı yine de bir istisnai olarak tüketici kim projenin gerçekliğine inanmakta zorlanmıştı.

Atari sanal olarak 30 yıldan yüksek süredir her türlü bir konsol çıkarmadı yine de tavsiye değiştir için 2017 yılını seçmiş seç öyle gibi görünmek. Şirketin Baş yönetici’su Fred Chesnais yaptığı açıklamada konsol iddialarının etkili bir şekilde olduğunu belirtti.

Chesnais yaptığı açıklamada yüksek süredir kim projeyi geliştirmekle uğraştıklarını ve ayrıca yayınlanan videoda kuruluş banliyö bölgesi sert ağaç ortaya çıkmak de konsolda kuruluş alacak. Çıkacak olan ekipman bilgisayar sistemi bazlı gidiyor. Şirketin Baş yönetici’su çaba aracılığıyla sinir bir tane daha bir açıkla vermedi.

Hizmet sağlayıcı 80’li yılların başından bunu göz önünde bulundurarak organizasyon sektöründe önemli bir Başlık yine de yüksek süredir her türlü bir nokta yapmıyor. Hizmet sağlayıcı 2013 yılında batıyordu yine de Chesnais vasıtasıyla satın alındıktan bundan sonra bazı hareketlenmeler yaşadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Atari CEO’su Yaptığı Açıklamayla Yeni Konsol Söylentilerini Doğruladı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply