Atari, donanım işine geri dönüyor – Hardware Plus

Atari, donanım işine geri dönüyor – Hardware Plus

Belli bir yaşın üstündekilerin, gerçekten iyi (PL) hatırlayacağı yine de son zamanlarda zaman çerçevesi gençliğin görünüşe göre adını rağmen duymadığı Atari şirketi, modası geçmiş dönemin ‘PlayStation’larını bizlere sunuyordu. Peki Atari yine lig piyasasına yer değiştirme atacak mı?

Atari’nin Baş yönetici’su Frederic Chesnais, Atari’nin donanım işine geri döneceğini belirtti. VentureBeat’in gerçekleştirdiği röportajda Chesnais’ın Atari’nin yazılım programı markasından şaşırtıcı bir şekilde donanım markası olduğunu belirtmesi insanların aklında, “Atari donanım işine geri mi dönüyor?” sorusunu yarattı.

atari-reset
Üstelik Chesnais’in lig konsoluna karşılaştırılabilir bir araştırma sağa olduklarını söylemesi işin heyecanlandıran kısmı. Atari’nin Baş yönetici’su etkili bir şekilde lig konsolundan bahsetmediğini belirtse de geçmişin oyuncuları Atari’nin kim alana girmesini sabırsızlıkla bekliyorlar diyebiliriz. Bakalım Atari, modası geçmiş günlerine geri dönebilecek Meslekler yapabilecek mi; hep beraber göreceğiz.

 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Atari, donanım işine geri dönüyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply