ATARI kendi kripto parasını çıkarmaya hazırlanıyor – Hardware Plus

ATARI kendi kripto parasını çıkarmaya hazırlanıyor – Hardware Plus

Pac-Man seç efsaneleşmiş oyunların arkasındaki titan etiket ATARI, “Atari Token” isimli kendi kripto parasını çıkarmayı planladığını açıkladı.

ATARI Token olay!

Taşıyıcı kim planın bir parçası olarak Infinity Networks isimli şirketin %15 hissesini satın aldı. Kim tartışmalar aracılığıyla birbirleriyle Atari Token aşağıda çevrimiçi kahkaha sistem geliştirilecek. Konuyla gergin konuşan tedarikçi Baş yönetici’su Frederic Chesnais “Amacımız kısıtlı para miktarı riskiyle taktik bakış açısı toplamak yanı sıra Atari markasıyla en harika değeri güçlendirmek” sözlerine tesis verdi.

Seçilen etiket manidar bunu göz önünde bulundurarak tedarikçi daha erken yine Atari Token ismiyle lig içi ödemeler yapabileceğiniz bir ‘finansal’ duyurmuştu. Kim açıklamayla birbirleriyle kripto paranın böylesi amaçlar için kullanılabileceğini düşünebiliriz. Aynı şekilde tedarikçi Pariplay aracılığıyla gerçekleştirdiği şirket ortaklığı aracılığıyla kripto finansal birimlerini dahil etmek etmeyi planladıklarını belirtti.

Sonuçlandırmak dönemde devletler yanı sıra kapsamlı şirketler bir bir kendi kripto paralarını duyurmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Kodak kendi kripto parasını duyurmuş yanı sıra Venezuela da direkt olarak başkanın açıkladığı bilgilerle petrole endeksli Petro Coin‘i duyurmuştu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ATARI kendi kripto parasını çıkarmaya hazırlanıyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply