Atari VCS ile ilgili bilmeniz gereken her şey – Hardware Plus

Atari VCS ile ilgili bilmeniz gereken her şey – Hardware Plus

Bir dönemin inanç organizasyon konsolu üretici Atari’nin taze konsolu yolda. Atari VCS yönler, ve ayrıca bilmeniz gereken her şey.


İlginizi çekebilir: AMD’NİN EN İYİSİ! | Gigabyte Radeon RX 6900 XT incelemesi


Atari, bir zaman çerçevesi ülkemizde ve ayrıca dünyanın desteklemek kalanında ünlü olan bir organizasyon konsolu üretici. Önemli ölçüde 1970 ve ayrıca 1980 yılları ortasında inanılmaz şekilde ünlü olan tedarikçi, 1994 yılında çıkardığı Atari jaguar ardından konsol piyasasından silinmiş ve ayrıca bir daha rekabete dönememişti. Yüksek süredir sessizliğini koruyan Atari taze bir konsolla desteklemek dönüyor. Atari VCS, konsol ve ayrıca PC karışımı bir ekipman olarak istisnai olarak kısaca kullanıcılarla buluşacak.

Atari VCS

Sonuçlandırmak donanımdan 27 on yıl sonradan karşımıza çıkan Atari VCS, şirketin devasa umutlarla piyasaya süreceği bir ekipman. Bugünlerde alışık olduğumuzdan özel bir konsol anlayışla itibaren ekipman, hem bir konsol hem de bir PC olarak işlev görüyor. Şirketin iddiasına bağlı olarak ekipman, kararlı 100’den fazla video oyunu sağa barındıracak ve ayrıca taze oyunlar da dönem sağa ulaşılabilir gidiyor. Belediye ihtiyaçları anlayan  Atari VCS, hepsi birden 4K HDR kurulum yapabilme kabiliyetine de kurucu. Özel bir Linux ile servet olan konsolda Atari, kullanıcılarına hem organizasyon oynayabilecekleri, hem de görev ve ayrıca çalışma ortamı işlerini yapabilecekleri bir ekipman sunuyor.  Ryzen APU ile servet olan sistemde, 8 GB DDR4 RAM ve ayrıca 32 GB ele alındı ​​ depolama alanı alanı bulunacak. Kullanıcılar isterlerse ücretli bulut depolama alanı ya da dış eklentiler yoluyla kim kapasiteyi arttırabilecekler. Atari VCS, bir kişi belediye kablosuz diğeri zamansız kablolu aslında olmak üzere Bir çift kontrolcüye kurucu gidiyor. Kullanıcılar isterlerse oyunları ufak yük halinde satın alabilecek veya isterlerse 10 dolarlık bir yerleşim yaparak, bütün bütün kütüphaneye erişim elde edin sağlayabilecek. 2021’in önümüzdeki başlangıçta aylarında satışa sunulacak olan cihazın fiyatı ancak belirsizliğini korurken, kabul edilebilir bir oran etiketiyle çıkması durumunda inanılmaz şekilde etkili olması bekleniyor. Konuyla ilgili gelişmeler için takipte cesur…


İlginizi çekebilir: Her bütçeye arzu edilen bilge bileklikleri ve ayrıca bilge saatleri Trendyol üzerinden topla için tıklayınız.

İlginizi çekebilir: Her bütçeye arzu edilen bilge bileklikleri ve ayrıca bilge saatleri Hepsiburada üzerinden topla için tıklayınız.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Atari VCS ile ilgili bilmeniz gereken her şey – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply