Atari Yeni Bir Oyun Konsolu Duyurmaya Hazırlanıyor Olabilir

Atari Yeni Bir Oyun Konsolu Duyurmaya Hazırlanıyor Olabilir

Atari bir süredir Ataribox adını verdiği bir ürünün tanıtımını yapan videolar yayınlamaya başladı yine de kim ürünün ne olduğu tanımlanamayan.

İlk olarak cuma günü Ataribox isimli bir ağ İnternet sitesi ortaya sonuç yanı sıra kim sitede bir çevrimiçi video kuruluş ladı. Videoda geliştirilmesi yıllar süren bir Atari ürününden bahsediliyor yanı sıra şirketin modası geçmiş konsollarına karşılaştırılabilir bir faktör kuruluş alıyor. Videoda sert ağaç bir yüzeyin ileri karanlık çok renkli plastik bir yapı kuruluş alıyor yanı sıra onlar kim.

ağ İnternet sitesi sahte tercih duruyor yanı sıra tamamen ücretsiz ağ İnternet sitesi yapma portalı Wix üzerinden yayınlanıyor. Şirketin hiçbir kanalında kim yer kuruluş almıyor. Bunu söyledikten sonra şirketin temsilcisi Ataribox’ın varlığını açıkladı. Bunu söyledikten sonra mahalle zamanda bildirmek yapılmayacak veya varlık düzenlenmekte olan E3 etkinliğinde bulunmayacak.

Tedarikçi modası geçmiş günlerinden şaşırtıcı bir şekilde uzakta yanı sıra yaygın Rollercoaster Tycoon tercih zamansız ürünleri aracılığıyla gündeme olay. Tedarikçi benzer şekilde adını çeşitli diğer şirketlere lisanslıyor. Geçtiğimiz on yıl kim isimde köpekler için ihtiyatlı tasma duyurulmuştu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Atari Yeni Bir Oyun Konsolu Duyurmaya Hazırlanıyor Olabilir

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply