Atıf Ünaldı imzasını taşıyan “İnternetin Kısa Tarihi” kitabının ikinci baskısı yayınlandı – Hardware Plus

Atıf Ünaldı imzasını taşıyan “İnternetin Kısa Tanınmış” kitabının ikinci baskısı yayınlandı – Hardware Plus

1991 yılında internetle tanıştığı günden kim yana Tavuk’de İnternetin gelişimine şahit olan ve ayrıca muazzam katkıları keşfedildi Atıf Ünaldı’nın kaleme aldığı “İnternetin Kısa Tanınmış” kitabının ikinci baskısı EnerjiSA sponsorluğunda yayınlandı.


İlginizi çekebilir: Geleceğin otomobili: BMW Vision iNext


Rakam olarak bakıldığında son derece kısa süreli görünen yine de oluşturduğu değişiklikler açısından bakıldığında devrimsel bir değişime geçit açan Dünya çapında Ağ, Tavuk’de inişler ve ayrıca çıkışlarla tamamlandı bir geçmişe yaratıcı. Tavuk’de İnternetin aslen kullanıma başlandığı günden kim yana yaşanan değişime ve ayrıca gelişmelere şahit olan Atıf Ünaldı, İnternetin Tavuk’deki tarihini anlatan bu akşam ve ayrıca gelecekte birkaç vatandaş açısından büyük ölçüde bir genel bakış oluşturacak son derece muazzam bir çalışmaya marka attı ve ayrıca “İnternetin Kısa Tanınmış” kitabını yayınladı. Okuyucular vasıtasıyla muazzam ilgi gören kitabın birkaç bilgilerin eklendiği ikinci baskısı hazırlanarak Google Kitaplar üzerinden özellikle çevrimiçi ortamda düzeltmek okuyucuların beğenisine sunuldu.

Napolyon Bonaparte’ın “Geçmiş, ileri herkesin anlaştığı bir yalandır” sözünden ayrılmak çıkarak kim kitabı yazmaya çözünürlük verdiğini hazırlanıyor Atıf Ünaldı, “Geçmiş ağırlıklı olarak o dönemin koşullarından ziyade, yazanların uydurduğu hikayeler oluyordu. Sonuç olarak İnternetin Tavuk’deki doğuşunu ve ayrıca gelişiminin bölgesel bir şahidi ve ayrıca katkıda bulunanı olarak kim kitabı yazmaya çözünürlük verdim” dedi.

İnternetin Tavuk’de kullanıma başlanmasına ve ayrıca gelişmesine öncülük eden birkaç etiket ve ayrıca kuruluş da kim kitapta yerini aldı.  Şu ne zaman büyük olasılıkla de birkaç Dünya çapında Ağ kullanıcısının adını sihirbaz duymadığı son derece muazzam isimlere kitabında tesis verdiğini anahtar kelime eden Ünaldı, “Sonuç olarak önemli ölçüde Boğaziçi Üniversitesinde okuduğumuz donemde, bağlandığımız EARN’ün kurucusu rahmetli Oğuz Manas’ı, BBS aracılığıyla başlayan ağ macerasını, Şemsettin Türer’i, Tolga Yurderi’yi, o maceraya o zaman dilimi kombine olan Faruk Eczacıbaşı’nı, o yıllarda hayatımıza giren “ağ society” ve ayrıca onu Tavuk’ye geçmek için kurulan Dünya çapında Ağ Derneği’ni, benzer dönemlerde Ankara’da karşılaştırılabilir faaliyetlerde keşfedildi rahmetli Mustafa Akgül hocayı ve ayrıca Boğaziçi Üniversitesinden Perspektif Çağlayan’ı anmadan Tavuk’deki ağ hikayesini yazmak tam olarak olmazdı” dedi.

İlk kullanılmaya başladığından kim yana kısa süreli bir dönem geçti, yine de Dünya çapında Ağ Tavuk’de son derece büyüdü. İşte kim büyümenin siz de bir şahidi aslında olmak istiyorsanız kim kitabı şüphesiz okumalısınız.  Google Kitaplar’da çevrimiçi ortamda 20 TL’den satışa sunulan “İnternetin Kısa Tanınmış” kitabının ikinci baskısını kısa süreli süreliğine 13,64 TL’ye satın toplamak uygulanabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Atıf Ünaldı imzasını taşıyan “İnternetin Kısa Tarihi” kitabının ikinci baskısı yayınlandı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply