Atölye ASUS’un “Metaverse” Yarışması Sonuçlandı – Hardware Plus

Atölye ASUS’un “Metaverse” Yarışması Sonuçlandı – Hardware Plus

Asus’un, programcı profesyonelleri, sanatçıları yanı sıra öğrencileri bir araya onaylamak yanı sıra ergen yetenekleri ile yardım amacıyla aktif geçirdiği Atölye ASUS’ta, “Metaverse” konseptli geliştirmek yarışmasının kazananları belli oldu. Kısa süreli sürede şaşırtıcı bir şekilde uzun ekip çalışması gerçekleşen yarışmada, çizgi film kategorisinde “Dilemma”, açıklama kategorisinde “Birthday Party”, karikatür kategorisinde ise “Genetik Alfa” adlı projeler, seçkin jürinin beğenisini  kazanarak yanı sıra bireysel oylamasından doğru farkına varmak alarak birinciliği paylaştılar.


İlginizi çekebilir: 8.000 TL’lik Laptop! | Asus VivoBook S14 (S435) incelemesi


Atölye Asus’tan şaşırtıcı bir şekilde gereksinim gören rekabet

ASUS’un, programcı ergen yeteneklere güçlendirmek aslında olmak için aktif geçirdiği {At}ölye ASUS platformunun “Metaverse” konseptli son zamanlarda zaman çerçevesi yarışması ol. Geliştirici bilgi üreticileri, Atölye ASUS vesilesiyle kendilerini en programcı moda trendi anahtar kelime etme yanı sıra terbiyeli isimlerle rekabet fırsatı bulmanın ve ayrıca alanında terbiyeli isimlerden özellikli jüriyle workshop etkinliğine ekip çalışması imkanına da yaratıcı oldular.

Sert ilgi gören yarışmaya anlık dönem sağa 800 tüketici başvuru gerçekleştirdi. Yarışmada, çizgi film, açıklama yanı sıra karikatür kategorilerinde toplamda 28 girişim başlangıçta elemelerden geçerek, bireysel oylamasına katılmaya yanı sıra mahkeme değerlendirmesine kalifiye kazandı. “Metaverse” yarışmasına katılan eserler; Bahçeşehir Üniversitesi Ürün grubu Hareketli resim yanı sıra Çizgi film Dağıtım Başkanı Prof. Dr. Nazlı Eda Noyan, Çizer & Karikatürist Tarık Tolunay, İllüstrasyon Sanatçısı Selin Çınar, İllüstrasyon yanı sıra Çizgi film Sanatçısı Meltem Şahin yanı sıra Karikatürist Bülent Birinci sınıf’den özellikli seçkin bir mahkeme vasıtasıyla değerlendirildi.

Kazananlar: “Dilemma”, “Birthday Party” yanı sıra “Genetik Alfa”

İllüstrasyon kategorisinin en kreatif çalışması İrem Herkeser’e ait “Birthday Party” olurken, en beğenilen çizgi film çalışması Ahmet Cenk Demir’e ait “Dilemma” oldu. Son zamanlarda eklenen karikatür kategorisinde ise Nejat Coşkun’un “Genetik Alfa” isimli eseri rakiplerini geride bıraktı. İlgili temaları en programcı moda trendi aktaran tip birincileri ASUS Zenbook 13 UX325 OLED, ikinciler Ev Bilgisayar sistemi mağazalarında saygın 2.000 TL değerinde tanıtmak çeki, üçüncüler ise Prof. Dr. Nazlı Eda Noyan aracılığıyla portfolyo değerlendirmesi yanı sıra sanal zanaat alanında meslek planlamasına dair online kurs hakkı kazandılar.

Asus Metaverse Atölye Görsel (4)

“Geliştirme, Metaverse’i önlenemez kılıyor”

Metaverse temasına vahşi bir ilgi olduğunu kuruluş ASUS Tavuk Düzeni İş Birimi Şehir dışı Müdürü Özge Orak biçimli ağır kılıç Güler, “Doğan geliştirme aracılığıyla Metaverse’e kurmak daha olası yanı sıra gerçeklik. Uzmanlarımız de kim kavram aracılığıyla, ASUS olarak geliştirme konusundaki uzmanlığımız yanı sıra yarattığımız harika bir şekilde taşınabilir çözümlerin Metaverse’e kurmak için en düzgün donanımlar olduğunun altını çizmek istedik. Dünyada yanı sıra ülkemizde düşünce ve duygular son zamanlarda son zamanlarda trendleşse de kim trendi belirleyen marka adı aslında olmak tutarlı olmazsa olmazımız. Metaverse’i sahiplenen yanı sıra sanal sanatçılara markalandırılmış Metaverse içeriği ürettiriyor olmaktan şaşırtıcı bir şekilde mutluyuz. Tipik olarak gelişmiş gerçek teknolojisi aracılığıyla Metaverse ilişkilendirilse de bunun bir de web boyutu sahip olmak. İnternetin gelişimini web 1.0, web 2.0 seç süreçlerde gördük. Blokzincir teknolojisi, geliştirme donanımlarındaki gelişmeler yanı sıra internetin evrimiyle web 3.0’a planlama yapılıyor. Web 3.0’ın getireceği yeniliklerle Metaverse’nin sağa kendimizi bulacağız. Geliştirme aracılığıyla büyükşehir içe başarıyla geçti hayatlarımız Metaverse’i önlenemez kılıyor” dedi.

Özge Orak biçimli ağır kılıç Güler, “Atölye ASUS, Tavuk’deki yaratıcıları bir araya getiren, bilgi üretimi yapan yanı sıra geliştirme aracılığıyla zanaat kesişimlerinde sınırları kaldıran bir çerçeve. İlk yarışmamız kozmetik yanı sıra işitsel sanatları endişe verici; grafiker, ofis geliştirici, tasarımcı, süpervizör, reklamcı, web tasarımcısı, moda trendi tasarımcısı, video klip-çizgi film üreticileri entegre ister stajyer, ister amatör veya terbiyeli olsun herkese açıktı. İkinci döneme başlarken kim misyonumuz çerçevesinde, çizgi film yanı sıra açıklama kategorilerine ayrıca şaşırtıcı bir şekilde pratik bir format olan karikatürü de birleştirmek istedik. Beri Şirketimiz programcı sektörün tamamını hoş geldiniz istiyoruz” dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Atölye ASUS’un “Metaverse” Yarışması Sonuçlandı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply