Atom işlemcili, uygun fiyatlı – Hardware Plus

Atom işlemcili, uygun fiyatlı – Hardware Plus

Casper VIA A6108

Casper VIA A6108, ihtiyatlı telefon sektörüne gücünü Intel’den alarak giriyor. Kaliteli kasasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Iyi bir fikir telefon piyasasına pek istisnai olarak etiket kapı aralığı yapıyor. Gerçekten, kim bölüm şaşırtıcı bir şekilde büyüdü ve ayrıca çeşitli etiket kim pastadan pay toplamak için yarışıyor. Kesinlikle ki başına etiket kim sektöre eylem uydurup, verimli ürünlerle karşımıza çıkamıyor. Görünen o ki Türk kişisel bilgisayar üretici Casper, VIA modeliyle “eylem uydurabilecek” kapasitede bir telefon üretmiş. Şu anda ürünü çok yakından tanıyalım.

Sadece ve ayrıca ergonomik icat

Ağırlıklı olarak şunu belirtmeliyiz ki kim telefon asgari göründüğü {kadar} “kaliteli” bir öğe. Bunlara ek olarak  piyasadaki pek istisnai olarak en uygun uç ölçüde telefondan daha verimli bir tasarıma yaratıcı olduğu da su götürmez bir gerçeklik. Verilen makine istisnai olarak yenilikçi. Yüz yüzeyi küçük bombe Gorilla Glass aracılığıyla kaplı olan Casper VIA, 4.7 inçlik bir ekrana yaratıcı. 1280 x 720 piksel uzlaşma anlaşması sağlayan kim göster, IPS teknolojisiyle zanaat. Kim sayede ekrana hangi açıdan bakarsak bakalım, farklı renkler kaybı yaşamıyoruz. Göster kalitesinin kaçınılmaz olarak en uygun ölçüde ihtiyatlı telefonları aratmadığı söylenebilir. Kim ekranın fotovoltaik aşağıda da istisnai olarak tam olarak  görünebildiğini önemli ölçüde onay lazım. Android 4.1 koşu sistemini kullanan makine, arayüzde istisnai olarak fazla değişikliğe gitmemiş. Dikkatimizi çeken 1 – 2 fasulye hatta daha fazla davranış ve ayrıca güçlendirilmiş klavye sahip olmak. Tavsiye kalıyorum birdenbire birdenbire her neyse, safkan Android arayüzüyle tamamen aynı. Böylece VIA, eksiksiz bir Android deneyimi sunuyor.

İçinde Intel® sahip olmak

Casper VIA A6108’in içerisinde Intel®’in 2 GHz hızında satış elemanı Atom™ işlemcisi kuruluş alıyor. Kim işlemci çipi, Intel®’in Hyper Threading teknolojisinden faydalanarak hatta daha fazla verimlilik sağlıyor. 1 GB RAM aracılığıyla desteklenen öğe, 8 GB dahili depolamaya yaratıcı. MicroSD hafıza kartı yuvası sayesinde, 32 GB’ye {kadar} artırılabiliyor. 1900 mAh’lik bataryası ise telefonu tarih sırasında ima etmek etmeden kullanmanızı başarılabilir kılıyor. Arayüzde şaşırtıcı bir şekilde akıcı satış elemanı makine, uygulamalarda da uzun performansını koruyor. Oyunlarda ise oran segmentine bağlı olarak gayet verimli sonuçlar ödünç almak edebiliyor.

Böylece: Casper VIA A6108, ile çevrili ölçüde telefonlar ile çevrili kaçınılmaz olarak gözardı edilmemesi gereken bir olasılık.

Sebep alınır?

• Uygun fiyatı

• Yıkama arayüzü

• Güvenilir tasarımı

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Atom işlemcili, uygun fiyatlı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply