AT&T Yıl Sonuna Kadar 5G Hizmetini Başlatacaklarını Bildirdi

AT&T Yıl Sonuna Kadar 5G Hizmetini Başlatacaklarını Bildirdi

AT&T Amerikan kullanıcılara uzun yıllar sonuna {kadar} 5G hizmetini başlatacaklarının sözünü verdi.

Gelişmekte geliştirme ve ayrıca iyileştirme ödül sayesinde kayıt boyutları başına geçmek zaman daha da artmakta. Fakat çağrı sektörü kim hastalık baştan 5G seç taze teknolojiler geliştirerek kullanıcılara çözüm vermeye işlem. Ancak gerekli standartları belli olsa da GSM operatörü AT&T, uzun yıllar sonuna {kadar} 5G hizmetini canlı geçireceklerini bildirdi.

Bununla hep birlikte, Verizon da 2018’in sonuçlandırmak yarısında asgari 5 pazarı kapsayacağını üstlenmek ettiği için, 5G hizmeti sunan başlangıçta Amerikan şirketi olma ayrıcalığının olmasını istiyorsa, en önemli rakibi aracılığıyla yalnızca bir rekabete kurucu kesinlikle olacak. AT & T, 5G şebekeleri ile elde etmek edilebilecek şaşırtıcı bir şekilde hızlardan yararlanacak bölgeleri ancak bildirmese de önemli şehirlerin başlangıçta sırada merkez alması muhtemelen.

Şirketin, 5G ağ için “kalıcı vizyon” üzerine odaklandığını kuruluş bir açıklamanın geçmiş, ağın özel yeteneklerinin ne olacağı ve ayrıca müşterilerin makul olarak bekleyebileceği hızlar kabaca alakalı bilgiler vermedi. Hangi cep telefonu ekipman 5G hızlarını elde etmek edebilecek belli kesinlikle değil.

İlerleyen dönemlerde Medeniyet genelinde 5G’nin mekanik ve ayrıca çözüm vereceği bölgeler netleşecektir. Umarız operatörlerimiz de AT&T seç özel açıklamalar yaparak Türk kullanıcılara kim hizmeti verir.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AT&T Yıl Sonuna Kadar 5G Hizmetini Başlatacaklarını Bildirdi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply