Audi Q4 Sportback e-tron konsepti tanıtıldı! – Hardware Plus

Audi Q4 Sportback e-tron konsepti tanıtıldı! – Hardware Plus

Audi, kader sene tanıtılacak olan taze modeline ait Q4 Sportback e-tron konseptini tanıttı. Kim varyasyon aracılığıyla daha ziyade daha ucuz stil, elektrikli SUV deneyimi sunulmak isteniyormuş.


İlginizi çekebilir: 2021 Audi RS3, Mercedes A45 AMG’nin liderliğini elinden alabilir!


Adından da anlaşılacağı üzere kim varyasyon, Q3 ve ayrıca Q5 modelleri orta tesis alması demek Q4‘ün, coupe formlu kardeşi gidiyor. İnce LED farları, kek ızgarası ve ayrıca sportif başlangıç ​​aşaması tamponu araca sert bir pozisyon vermiş. Alttaki “e-tron” ibaresi ise aracın elektrikli yönüne odak yapıyor.

Konsepte yandan baktığımızda ise son derece eğimli tavana, büyük çamurluklara ve ayrıca sportif kenar eteklere yaratıcı olduğunu görüyoruz. Aynı şekilde düşünce araçta 22 inç boyutunda alaşım jantlara tesis verilmiş.

Aracın arka uç omuz çizgilerini, arka uç farlarla birleştirerek tasarımda süreklilik sağlanmış. Geri farlar ise eskiden Audi’nin kullandığı ortadan şeritli LED far tasarımına yaratıcı. Aynı şekilde difüzörün üstünde minik ışıklı bir “e-tron” logosu tesis alıyor.

Aracın kabinine geldiğimizde ise alttan ve ayrıca üstten düzleştirilmiş tekerlek bizi karşılıyor. Kendi beklenmedik bir şekilde {arkasında} çevrimiçi ipucu tahta ve ayrıca konsolun orta 12.3 inç teknik bilgi-kıkırdama ekranı tesis alıyor. Klima dikte panelinde minimalist bir geliştirmek tesis alıyor. Döşemek kontrolü için ise ortasında konsolun aşağıda küçük bir geliştirmek zanaat. Koltuklarda mikrofiber döşemeler ve ayrıca bir segment yüzeylerde çelik kaplamalar gerçekten istiyorum edilmiş.

Audi Q4 Sportback e-tron konseptiyle belirtildi verimlilik verileri

Araçta 82 kWh değerinde lityum iyon pillerinden beslenen Bir çift enerji motoru tesis alıyor. Şiddetli itiş arka uç motordan sağlanıyor. Kendi başına 201 beygir enerji ve ayrıca 310 Nm tork değerlerine yaratıcı. Sürücünün daha şaşırtıcı bir şekilde güce gereklilik duyduğu durumlarda ise başlangıç ​​aşaması elektrik motoru da devreye giriyor. Kim elektrik motoru ise 101 beygir enerji ve ayrıca 150 Nm tork değerlerine yaratıcı. Kapsamlı 302 beygir güce yaratıcı kim düzeni, aracın 0-100 km/s hızlanmasını 6.3 saniyede tamamlamasını sağlıyor. Aynı şekilde aracın optimum oran değeri 180 km/s aracılığıyla sınırlandırılmış.

Menzil konusunda ise WLTP döngüsüne bağlı olarak 450 km civarı bir tatil sunacağı söyleniyor. Audi’nin dediğine bağlı olarak 500 km’yi aşan menzile yaratıcı arkadan çekişli bir eşdeğer da kader. Aynı şekilde araba, 125 kWh hemen suçlama aracılığıyla yüzde elli saatte %80 batarya doluluğuna ulaşabiliyor.

Q4 Sportback e-tron konsepti, MEB platformunu kullanıyor. Kim da 2021′de piyasaya sürülmesi planlanan taze Ayarlamak yaratma modelinin bir denemesi olarak anlaşılabilir. Kim Ayarlamak yaratma varyasyon, e-tron ve ayrıca e-tron GT tercih modellerden bundan sonra markanın 7. elektrikli tasarım gidiyor.

Manuel: Carscoops

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Audi Q4 Sportback e-tron konsepti tanıtıldı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply