Audi Q5’in ateşli RS Q5 modeli geliyor olabilir! – Hardware Plus

Audi Q5’in ateşli RS Q5 modeli geliyor muhtemelen! – Hardware Plus

Audi Q5‘in piyasadaki geçmişi 2008 yılına {kadar} dayanıyor. Geçtiğimiz günlerde makyajlanan Q5‘ten daha sonra çeşitli tüketici RS Q5 modeli aracılığıyla endişeli konuşmaya başlamıştı.


İlginizi çekebilir: Taze Mercedes-Benz GLA Tavuk’de!


Aradan başarıyla geçti 12 seneden daha sonra Audi’nin, RS versiyonu için çalıştığına dair bir utanç bulunuyor. Audi’nin Almanya‘daki arasında boy SUV öğe sözcüsü Michael Crusius‘a kim ilgilendirmek yaklaşık çeşitli şüphe sorulmuş, fakat Daha önce hiç bir tartışmak açıklığa kavuşmamıştı. Crusius, “Kim konudaki soruları görmek heyecanlandırmak verici fakat ancak cevaplayamayacağımız çeşitli sorudan birisi de kim. Gelecekteki olası modellerimiz yaklaşık konuşamıyoruz.” şeklinde konuşmuştu. Fakat kim olasılığı yalanlamadı da. Bu nedenle RS Q5 isimli bir yaratık ileri çalışılıyor muhtemelen.

BMW X3 M ve ayrıca Mercedes-Benz AMG GLC 63 aracılığıyla anlaşma edeceği düşünülen aracın SUV hariç, coupe SUV şeklinde de gelmesi bekleniyor. Böylelikle BMW X4 M ve ayrıca Mercedes-Benz GLC 63 Coupe aracılığıyla de anlaşma edebilecek.

Olası bir RS Q5‘te kullanılması amaçlanan elektrik motoru ise RS5‘te kuruluş banliyö bölgesi 2.9 litrelik çift turbolu V6 TFSI ünite. Kim elektrik motoru 444 beygir elektrik enerjisi ve ayrıca 600 Nm tork üretiyor. 8 vaktinden önce {otomatik} işlemler aracılığıyla eşlenmesi amaçlanan sistemin 4 çeker Quattro sistemi aracılığıyla gelmesi bekleniyor.

SQ5 modeli halen daha Q5 ailesinin en tepesinde kuruluş alıyor. 0-100 km/s hızlanması 4.7 saniye olan kim uysal yaratık, 349 beygir elektrik enerjisi ve ayrıca 500 Nm tork değerlerine kurucu 3.0 litrelik V6 motordan gücünü alıyor.

Rehber: Carscoops

NOT: Görseller makyajı Audi Q5’e aittir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Audi Q5’in ateşli RS Q5 modeli geliyor olabilir! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply