Audi Q9 üzerinde çalışılıyor olabilir! – Hardware Plus

Audi Q9 üzerinde çalışılıyor muhtemelen! – Hardware Plus

Audi Q9 modelinin varlığı ancak doğrulanmamış olsa da sağlayıcı, 2013 yılından çünkü kim adın ofis haklarına yaratıcı. Daha önce sızan raporlara bağlı olarak ise aracın uzun değil yollarda olacağı söyleniyor.


İlginizi çekebilir: BMW M’in, MotoGP güvenliğinden {sorumlu} filosuyla tanışın


Adından da anlaşılacağı üzere Audi Q9 modelinin, Q7’nin üzerinde konumlandırılması bekleniyor. Q7, 3 sıralı Ofis sandalyesi program sunsa da tamamen minik çocukların sığabileceği boyutta olması kapsamlı bir anlaşmazlık konusu.

Autobild‘e bağlı olarak Audi Q9 coupe SUV kesinlikle değil, kapsamlı SUV sınıfında mücadele edecek. Pratikte bunun gerçeklik olma ihtimali son derece uzun. Bunu göz önünde bulundurarak BMW X7 ve ayrıca Mercedes GLS seç araçların, Audi kanadında rakibi yok. Aslında Audi Q8, coupe SUV pazarını, bu nedenle Mercedes GLE Coupe ve ayrıca BMW X6‘yı turistik cazibe alıyor.

İlk itibaren raporlara bağlı olarak Audi Q9‘un 2020 yılı sonlarında duyurulacağını gösterge ediliyordu. Fakat bulunduğunuz tarihe bakılırsa ufak tefek aksilikler ya da yaygın sonuç olarak kim kategori bir gecikmeden dolayı programın inanılmaz da gerisindeler diyemeyiz.

Casus fotoğrafçılar haberde tesis banliyö prototipin, eleme süreci için Çin pazarındaki Audi’lerin kamuflajını giydiğini söylüyor. Fakat aracın aynı anda VW Atlas kamuflajının önünde Audi logosu bulundu hali olarak da görenler sahip olmak.

Çin, araç dünyası için son derece kapsamlı bir sanayi. Büyük olasılıkla de kim Audi, Çin pazarına özelleştirilmiş bir modelin prototipi. Kim soruların cevaplarına yaş geçtikçe kavuşacağız seç öyle gibi görünmek.

Rehber: Autobild, Carscoops


Oto meraklılarına özelleştirilmiş ürünlerin bulunduğu Hepsiburada Satın alma listemize buradan bakabilirsiniz.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Audi Q9 üzerinde çalışılıyor olabilir! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply